Şimdi Ara

Birey C Pdf Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitabı incelemek istiyorum. Matematik ve geometri pdfi olan bana ulaşabilir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Birey c cözme bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DonanımdanBihaber kullanıcısına yanıt
    Neden hocam ?
  • cevap veryim. işlem soruları çok gereksiz diyorlar bu yüzden bence de alma. yani çok işlem yapıyorsun işlem ameleliğinden başka bir şey değil diyorlar . birey b gelişim daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 8 Ekim 2017; 11:27:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımdanBihaber

Birey c cözme bence.

Almayacam hocam gerçekten o kadar zor mu diye merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

cevap veryim. işlem soruları çok gereksiz diyorlar bu yüzden bence de alma. yani çok işlem yapıyorsun işlem ameleliğinden başka bir şey değil diyorlar . birey b gelişim daha iyi.

O var bende hem de bomboş duruyor. Kolay diyorlar diye çözmedim. Yanlışlıkla geometrisi yerine onu sipariş etmiştim. Ne yapayım şimdi çözeyim mi onu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

cevap veryim. işlem soruları çok gereksiz diyorlar bu yüzden bence de alma. yani çok işlem yapıyorsun işlem ameleliğinden başka bir şey değil diyorlar . birey b gelişim daha iyi.

O var bende hem de bomboş duruyor. Kolay diyorlar diye çözmedim. Yanlışlıkla geometrisi yerine onu sipariş etmiştim. Ne yapayım şimdi çözeyim mi onu?

C gercekten gereksiz hem bos sorular var sadece islem hem bazi sorular ygs de asla cikmayacak kadar ugrastirici. Gelisim B yi gecen sene cozmustum ben, islem hizini arttirmak ve aritmatik bilgisini pekistirmek icin cozulebilir ama onun disinda ona da fazla zaman harcanmaz. Cozeceksen kolaylari atla son testleri coz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımdanBihaber

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

C gercekten gereksiz hem bos sorular var sadece islem hem bazi sorular ygs de asla cikmayacak kadar ugrastirici. Gelisim B yi gecen sene cozmustum ben, islem hizini arttirmak ve aritmatik bilgisini pekistirmek icin cozulebilir ama onun disinda ona da fazla zaman harcanmaz. Cozeceksen kolaylari atla son testleri coz bence.

Anladım hocam hiç uğraşmayayım o zaman. LYS için Karekök MPS'leri çözeceğim de ondan sonra ne çözsem diye düşünüyordum.

• Matematiği kolay

Geoda da arada zor sorular çıkıyor

Kitaplar genel olarak güzel

Ama matı aşırı güzel değil

Geosunu çok seviyorum

• hocam birey cepte uygulamasında sorularla beraber çözümleri var diye biliyorum, ordan rastgele göz atabilirsin soru içeriğine.
  • elinde birey b gelişim geometri olan dm atsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.