Şimdi Ara

Birden farklı altcoin'e yatırım yapıp cüzdanda saklamayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aklımda madencilik var ama aynı zamanda bazı altcoinlere yatırım yapmayı ve bekletmeyi düşünüyorum. Bu piyasada yeniyim ve araştırdığım kadarıyla bazı siteler üzerinden bitcoin aracılığıyla altcoin satın alıyoruz ve bunları kendi hazırladığımız cüzdanımızda satıyoruz. Peki başka bir şey yapmaya gerek var mı?
    Mesela ben 2 farklı USB belleğe aktardım cüzdanımı ve güvenlik açısından burda tutuyorum. 6 ay hiç açmadım. Sonra satış yapmak istesem sıkıntısız bir şekilde girip yapabilir miyim? Yani demek istediğim atladığım bir kısım var mı yazımda?

Edit = Mesela benim şuanda kullandığım bilgisayar 6yıllık ve açıkcası hiç orjinal antivirüs programı kullanmadım. Düzenli olarak taratıyorum ama %100 emin olamayız sonuçta. USB belleğe cüzdanlarımı aktarırken beklenmedik bir sıkıntı çıkmaması için bir şey yapmam gerekir mi? Mesela gizli bir virüs bulaşsa ve altcoinlerimin değerlenmesini beklese , sonra birden coinlerim uçup gitse gibi senaryolar çok mu abartı? Yoksa sıfır, internete bağlanmamış bir bilgisayardan mı aktarsam daha iyi olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 18 Temmuz 2017; 1:21:28 >

• Yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittrex borsasında bitcoini alt coinlere çevirebilirsiniz.
    Bunun için btc turk koinim yada kredi kartı ile 25 euro onaysız onaylı 250 euroya kadar bitocin alırsınız daha sonra borsada diğer coinlere çevirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: algoritma

Bittrex borsasında bitcoini alt coinlere çevirebilirsiniz.
    Bunun için btc turk koinim yada kredi kartı ile 25 euro onaysız onaylı 250 euroya kadar bitocin alırsınız daha sonra borsada diğer coinlere çevirirsiniz.

Teşekkür ederim peki sonrasında nakit çevirmek için tekrardan Btc turk'e uğramamız gerekecek mi
  • algoritma kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı almak için uygun yer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkılmış meyve suyu

Kredi kartı almak için uygun yer?

https://bitit.io
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.