Şimdi Ara

BİRDEN BİRE YAĞ LAMBASI YANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
85.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mendel50

quote:

Orjinalden alıntı: erdemkaraman35

castrol magnetec marketlerde 60 ytl nerde bu kadar ucuz,istanbula gelince bende alayım
    "nedense engelendi anlamadım bideha yazdım"

marketten yağmı alınır hocam en iyisi sanayiden al , ben nevşehirdeyim ve burda 48-55 arası değişik yerlerden fiyat verdiler en ucuz 48 e aldım , arabamın bagajında duruyor şu an fırsat bulunca değiştireceğim

Hocam bu yağ fiyatlarını Nevşehirde nerden aldın acaba sorabilirmiyim.Nevşehirde olduğum için bilgi sahibi olsak...

• Arkadaşlar merhaba. 99 model polo var bende. yağ lambası yandıktan sonra müşür, filtre , yağ ve yağ pompası değişti, karter temizlendi. hala yağ lambası yanıyor. bi ton masraf ettim hala düzelmedi bu aracın sorunu nerde olabilir ve nasıl bir yol izlemem gerekli bilmiyorum. ustanın söylediği şey motorun açılması gerekli olduğu oda en az 3 bin tutar dedi. sizce ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musoguz

Arkadaşlar merhaba. 99 model polo var bende. yağ lambası yandıktan sonra müşür, filtre , yağ ve yağ pompası değişti, karter temizlendi. hala yağ lambası yanıyor. bi ton masraf ettim hala düzelmedi bu aracın sorunu nerde olabilir ve nasıl bir yol izlemem gerekli bilmiyorum. ustanın söylediği şey motorun açılması gerekli olduğu oda en az 3 bin tutar dedi. sizce ne yapmalıyım ?

herşey normal ise motorda aşıntı mevcuttur. bu nedenle basınç düşüyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

quote:

Arkadaşlar merhaba. 99 model polo var bende. yağ lambası yandıktan sonra müşür, filtre , yağ ve yağ pompası değişti, karter temizlendi. hala yağ lambası yanıyor. bi ton masraf ettim hala düzelmedi bu aracın sorunu nerde olabilir ve nasıl bir yol izlemem gerekli bilmiyorum. ustanın söylediği şey motorun açılması gerekli olduğu oda en az 3 bin tutar dedi. sizce ne yapmalıyım ?

aşıntı olmasından kaynaklanıyorsa komple motormu yapılması gereklidir ? bunun dışında tavsiyen nedir dostum yaptırayımmı satayımmı değermi bu araba için bilemedim. sat kurtul diyorlar genelde.

• quote:

quote:

quote:

aşıntı olmasından kaynaklanıyorsa komple motormu yapılması gereklidir ? bunun dışında tavsiyen nedir dostum yaptırayımmı satayımmı değermi bu araba için bilemedim. sat kurtul diyorlar genelde.

Yag basincini basinc saati ile olctuler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yag basincini basinc saati ile olctuler mi?

evet basıncı düşük çıkıyor.

• musoguz kullanıcısına yanıt
    Karteri sokup yataklari ve krank asintisini rektefeciye olcturmeniz gerek.

Eger asinti yoksa kesin konusmayayim ama bloktaki yag kanalinda catlak olabilir.

• en son yağ lambası göz kırptığında 2000 km yol gitmiştim ve yatak sardı
    10000 lira masraf ettik
  • 1.3multijet albea 2010 model aracimda kontak takili degilken dahi kapıyı açtığımda yağ ve hararet lambasi çok hafif bir şekilde yaniyor calistigindada aynı şekilde yanmaya devam ediyor stop ediyorum panelde ışık kesiliyor 3 4 saniye sonra sönüyor bir yerde yağ kaçagi olabilirmi yada musirde vs ariza olsa kontagi acmadan dahi o ikazlar hafif şekilde yanar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albea14.. -- 24 Mart 2017; 22:39:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.