Şimdi Ara

biraz önce t30 sahibi oldum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hadi hayırlı olsun o zaman. güle güle kullan...
    benim alet süper canavar gibi.. sony başlığına yazdım zaten yorumlarımı :)
  • arkadaslar update yapcak veya yardım etcekler hadı etsın artık. :):)
  • bu sırada iriver sutesınde t30 ıcın v1.71 gosterıyo bunun 1.70 dekı srs efektındekı sorunu gecırmıs olması mumkun mu?
    edıt:sıtesınde medıa player 11 le sync edeılebılmesı ıcın fırmware mıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oomerozer -- 19 Kasım 2006; 16:29:13 >
  • selam arkadaslar
    bıraz once uzun ugraslarım sonucu firmware upgrade ıslemını bıtırdım.versıyonumu 1.02 den 1.71 e yukselttım ve mtp yı ums ye cevırdım.
    forumda 1.70 deyken mtp-ums donusumunun olmadıgı ,olabılmesı ıcın 1.60 a downgrade yapılması gerektıgı soylenıyordu ama bne 1.71 den ums ye cevırdım.
    ısteyen ıcın dosyaları yollayabılırım.
  • simdi rebootıng ıslemını de yaptım ve pc ye taktım.g dıskı olarak ve yıgın depolama aygıtı olarak gordu :):):)
    sımdı muzık dosyalarını nereye atacagım ve playlıst yapabılıyormuyum cunku playlıst dıye bı klasor daha acıldı.3 klasor var 1:playlıst
    2:voıce
    3:record
    bunların hangısıne atacagım muzıklerı veya bunlardan bırıne mı atacagım yoksa yenı bir klasor acıp oraya mı atacagım?
  • hocam öncelikle hayırlı olsun walla istediğin yere atabilirsin ama istersen klasör aç bi tane onun içine at.. ama şarkıları atarken belirli klasörlere ayırıp örneğin sanatçı isimleri öyle atarsan şarkı bulmakta bir nevi kolaylık yaşamış olursun..
  • saol arkadasım.bende oyle yaptım klasor klasor attım bayagıda guzel oldu ..
  • bıraz once cx300 dneme sansım oldu ve mx200 ,cx300ün yanında cocuk oyuncagı gıbı kalıyo .
    sanırım ılk ısım cx300 almak olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oomerozer -- 21 Kasım 2006; 17:55:23 >
  • 3 aydır T30 (v. 1.70) ve CX300 kullanıyorum, sormak istediğim soru şu: versiyon 1.71'de MX200 ile dinlerken ses kalitesinden memnun muydun (mesela sesi 40'a dayadığında kulakları rahatsız edecek kadar ses geliyor muydu?)? Sorunun cevabı önemli çünkü MX200'ün yeterli ses vermediğini düşünüyorum, sorunun benim alette olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Şunu da belirteyim iriver T30'dan önce iriver ifp-890 kullanmıştım. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bogard -- 29 Kasım 2006; 11:02:14 >
  • ben zaten yenı aldım ve 1.02 den hemen 1.53 yapıp ,bu versıyonu denemeden 1.71 e yukselttım.
    mx200 ıle son ses dınlıyorum ama ses cok berrak ve net oldugu ıcın yetmıyo daha fazla cıkmasını ıstıyorum ama dedıgım gıbı olmuyor.cx300 de ıse se daha fazla cıkıyordu ama yıne de rahatsız edecek boyutlarda degıl.ses temız gelıyor ve cx300 ıle de bana yetmedı . ama cx300 ıle ses sıddetının daha fazla arttıgını soyleyebılırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.