Şimdi Ara

Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.609
Cevap
4
Favori
56.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün baya erken uyudum ve baya gec kalktım sınavlar yıpratıyor normal
  • Canım mayhos bir pasta cekiyor veya pasta dilimi
  • Sarkı isteklerine acığım
  • Banff, Alberta, Kanada.

Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimaya1

fıstık gibiyim herşeyi bilirim 

çilek tadında bediş adında 

biraz masum biraz da çatlak 

çılgın bedişim yok başka işim 

nasıl beğendin mi
  • quote:

akilli ev robotu baburude cok izlerdim ama cogu kisi hayirlamiyo :)ya keske tekrar eskiye donsek :) bi su an ki hayatima bakiyorum bi de o zmn ki her sey ayri bi zevkliymis

Aynen dün bende baya üzüldüm eskiden ne güzeldi her sey simdi ise koca bi bosluk gibi geliyor gel sarılalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

akilli ev robotu baburude cok izlerdim ama cogu kisi hayirlamiyo :)ya keske tekrar eskiye donsek :) bi su an ki hayatima bakiyorum bi de o zmn ki her sey ayri bi zevkliymis

Aynen dün bende baya üzüldüm eskiden ne güzeldi her sey simdi ise koca bi bosluk gibi geliyor gel sarılalım

yaslaniyoruz galibA helen gel sarilalimsonra bakkala gidip eksi yuz + taso cikan cipsiden alalim

cok iyi olur, oynayıp daha sonrada kavga ederiz hep öyle olur ya

• En iyi baslangıc sahnesi

• Antep fstığının icindeki kabukları soymak bi zor acmak daha baska zor
  • Sabahtan beri eve yeni girebildim
  • quote:

quote:

Antep fstığının icindeki kabukları soymak bi zor acmak daha baska zor

canim cekti helen valla

Ben eve gidince annem dolusturmus cantama 5 paket antep fıstığı canım annem sıkıldıkca yiyorum ama bi zaman sonra sinir ediyor kabukları

• quote:

quote:

quote:

quote:

canim cekti helen valla

Ben eve gidince annem dolusturmus cantama 5 paket antep fıstığı canım annem sıkıldıkca yiyorum ama bi zaman sonra sinir ediyor kabukları

kiyamam ya :) Allah hicbi annemizi basimizdan eksik etmesin :) afiyet olsun :) ben kabuguyla daha cok seviyorum bu arada antep fistigini sen icindeki kabuguda mi soyuyosun pek anlamadim

Amin Evet mesela dıs kabuğunu acıyorum ya bazılarının da koruyucu kabukları oluyor iste onu diyorum ya yere düsüyor yada ben yerken düsüyor soymaya calısıyorum basaramıyorum yerken eziyet cekiyomus gibi oluyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

canim cekti helen valla

kiyamam ya :) Allah hicbi annemizi basimizdan eksik etmesin :) afiyet olsun :) ben kabuguyla daha cok seviyorum bu arada antep fistigini sen icindeki kabuguda mi soyuyosun pek anlamadim

Amin Evet mesela dıs kabuğunu acıyorum ya bazılarının da koruyucu kabukları oluyor iste onu diyorum ya yere düsüyor yada ben yerken düsüyor soymaya calısıyorum basaramıyorum yerken eziyet cekiyomus gibi oluyorum

hahah deli kizen guzel yeri orasituzlu olunca hatta kabugu on dislerimle filan yiyorumsuan anlatinca tekrar canim cekti yrn kardan yollar kapansada yine gidip alcam antep fistigi

Al tabi canın cekmesin yoksa ben üzülürüm cektirmis gibi oldum cünkü hatta yarın alıp yedikten sonra beni bilgilendir icim rahat eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 29 Aralık 2016; 0:27:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

canim cekti helen valla

hahah deli kizen guzel yeri orasituzlu olunca hatta kabugu on dislerimle filan yiyorumsuan anlatinca tekrar canim cekti yrn kardan yollar kapansada yine gidip alcam antep fistigi

Al tabi canın cekmesin yoksa ben üzülürüm cektirmis gibi oldum cünkü hatta yarın alıp yedikten sonra beni bilgilendir icim rahat eder

hahah tamam hadi iyi geceler iyi uykular ben uyuyorumm

Tatlı rüyalar iyi bak kendine sıkı sıkı giyin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 26 Mart 2017; 18:8:30 >
  • Oooo mevzu derin. Bi büyük açılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık_Uğur

Oooo mevzu derin. Bi büyük açılır

Cooook önce olan seyler yeni bir sey değil Tarık. Ben hep kendimi iyi ettim bu konularda cok sıkıntılar yasadım ama üstesinden geldim ve artık bilmiyorum kendime ceza mı veriyorum veya baska bir sey mi bu konuda mutluluk istemiyorum

neyse ben buzları getireyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tarık_Uğur

Oooo mevzu derin. Bi büyük açılır

Cooook önce olan seyler yeni bir sey değil Tarık. Ben hep kendimi iyi ettim bu konularda cok sıkıntılar yasadım ama üstesinden geldim ve artık bilmiyorum kendime ceza mı veriyorum veya baska bir sey mi bu konuda mutluluk istemiyorum

neyse ben buzları getireyim

Herkesin başına geliyor bu olaylar kardeşim.kimisi ağır kimisi çabuk atlatıyor.benimde geldi onunda geldi şununda geldi diğerininde geldi.Önüne bak keyfine bak geçen zamanlar bir daha gelmiyor.Keyfini yaşa.Keşkelerin,pişmanlıkların olmasın.Hayatta daha önemli şeyler var.

Özet: Standart bıdı bıdı şeyler ne kadar konuşsak boş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.