Şimdi Ara

Bir Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben silkroadı bilgisayarımdan sildim ve birkaç hafta sonra bilgisayara format attım.

Format atıldıktan sonra D klasörüne baktım dowlands klasöründe silkroadonline_globalofficalv_138 dosyası kalmış.Ben bunu yükledim sonra hata verdi sildim.

Dün yine silkroadı yeni baştan yükledim.

Acaba eskiden olduğu gibi oyuna girerken tam login olurken ???? gelip oyundan atmaz değil mi?

Lütfen arkadaşlar cevap yazın

• Üzgünüm ama ????? hatası bilgisayarı amuda kaldırsan bile devam edicek
  • ben bişi anlamadım ama sen en iyisi git bi internet kafeye ordan sana silkroadı ceksinler baska tercihim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reo_91

ben bişi anlamadım ama sen en iyisi git bi internet kafeye ordan sana silkroadı ceksinler baska tercihim yok

Dediğini yaptım ama bu sefer de v_138 dosyasını açtıktan sonra please wait geliyo ya yarım saat öyle kalıyo sonra hata veriyo 5 kere böyle oldu ne yapacagımı bilmiyorum internetten indirdim hata veriyo oyuna girerken lanet olasıca oyun ya şunu yüklemek yemin ederim bir dert bıktım
  • uuppp kimsenin bu konu hakkında bi bilgisi yok ya konuya kimse bakmıyo
  • Laptop'a yüklemeye calısırken aynısı bana da oldu.
    Nedendır bılmıorum..
  • ya karakter bölümünde login oluonya orda gelicen ctrl+alt+delete üçlüsü sro onlineyi bulucan eşleşmeyi mi düzenle öle bişi var onu tıklıcan cpu 1 işaretini silcenben öle biliyorum
  • yüklerken silkroad ana sayfasını aç ve öyle dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.