Şimdi Ara

bir soru lütfen yardımmmmmmmmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben de nurtopu gibi ay çıktı 8544 km bayağa büyük bunun üzerinde alanı 1 di bunun üzerinde ay merkez istasyonu kurdum ve 2 ye çıkarttım radar istasyonu 1 yaptım , robot fabrikası 2 ve uzay tersanesi 1 yaptım ve alanı 6/7 gösteriyo ben ayı kullanmayı bilmiyorum ne yapacam. Şimdi ay merkez istasyonu 1 yapınca alan 1 den 7 ye çıktı ay merkez istasyonu 2 yapınca aynı kaldı ben bu ay merkez istasyonunu yükseltince bi işe yaramayacakmı ne yapmalıyım nasıl başkalarının filosunu izleyebilirim anlamadım lütfen yardımnmmmmmmmmmmmmmm

• çık gir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wandy -- 27 Temmuz 2006; 18:43:40 >
  • Ayda hep böyle sorunlar oluyor çık gir düzelir
  • Normalde her merkez istasyonu basisinda ayda 3 tane bos alan acilir merak etme sen :)
  • arkadaşlar saolunda ben bu ayı kullanmayı bilmiyorum neyi yükseltim bunun için bana bi yol gösterin lütfen başkalarının filosunu izlemek için ne yapmalıyım ikide bir ben ay merkez istasyonunu yükseltecemmi nasıl bi yol izlemeliyim lütfen yardim....................
  • Radar istasyonu kardes ordan 5k deut karsiligi adamin herseyini gorursun guzel de ayın var mıs bu arada ö.ylerin pek ziyaret edemeyeceği bi ay
  • quote:

Orjinalden alıntı: badbadbad

ben de nurtopu gibi ay çıktı 8544 km bayağa büyük bunun üzerinde alanı 1 di bunun üzerinde ay merkez istasyonu kurdum ve 2 ye çıkarttım radar istasyonu 1 yaptım , robot fabrikası 2 ve uzay tersanesi 1 yaptım ve alanı 6/7 gösteriyo ben ayı kullanmayı bilmiyorum ne yapacam. Şimdi ay merkez istasyonu 1 yapınca alan 1 den 7 ye çıktı ay merkez istasyonu 2 yapınca aynı kaldı ben bu ay merkez istasyonunu yükseltince bi işe yaramayacakmı ne yapmalıyım nasıl başkalarının filosunu izleyebilirim anlamadım lütfen yardımnmmmmmmmmmmmmmm

evet harbiden bilmiyo gibi görünüyosun . ( kusuruma bakma özür )
    yahu aya tutup uzay tersanesi kurulur mu (kurulabilir tabi de hayli ileri bi teknik ve şimdiye kadar evren 1. leri dahil hiç adam gibi kurana rastlamadım.)

1.uzay tershanesini yık.
    2.radar yapmaya ara ver
    3. kalan_alan-1 kadar robot yap yaptıktan sonra hemen ay merkez istaysonu yap. (robot fabrikasını sabrına göre 5-6 civarına getir bu taktikle istersen daha fazlaya (çok ta abartma.))
    4.sonra radar istasyonu yap (kalan_alan-1 kadar alan 1 kalınca ay merkez yap). 5-6 o da sabrına kalmış senin . (6 dan fazla yapabilrisin çok işe yarar.)
    5.radar istediğin kademeye geldi ye 1 alan açığın var bunu beklet bir ayın daha olursa sıçrama geçidi yaparsın ki oyunun ilerisi için gerçekten bulunmaz bir nimet.
    radar 1 yaptığında senle aynı yerdeki bi adama galaksi ekranından radar de adamın filo hareketlerini (varsa - sadece o gezegen-) görürsün. ay konusunda bi ton topic var ay kullanmak sana çok fayda sağlar. kısa zamanda 2. sini küçük te olsa bir arkadaşınla oluştur.
    r*r - 1 kadar alanı radarlayabilirsin r senin radarın. (5k deut yer her radarlamada.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkots -- 27 Temmuz 2006; 22:57:18 >

• tkots saol kardeş yardımların için uzay tersanesini yıktım şimdi paso ay merkez istasyonu ve robot fabrikasını yükseltiyom kusura bakmayın ama bi soru daha ben başkasına bakmak için galaksiye giriyorum mesela ben 6:227:5 deyim 6:227:9 daki i adamın üstüne doğru mousu tuttuğum zaman radar yazıyo ve radara tıklıyom bi sayfa açılıyo ve ordan ben hiç bişey göremiyorum anlamadım gitti şu işi yawwwwwwww kusura bakmayın biraz sizi yordum özür...................
  • adamın gezegende filo hareketi yoktur goremessin.. zaten i olanda genelde hareket olmaz.. kuvvetli bir adamin ustune gel radar de filo hareketini gorursun sayfa kaynani goruntule de filosunu gorursun.
  • Radar raporu gösterilen gezegen : (6:xxx:x] (oneoneone)
    Güncel filo hareketleri
    3:xx:xx zzz [6:xxx:x] gezegeninden gelen filolarindan birinin ulastigi gezegen: Admiral Hipper [2:xxx:x].
    3:xx:xx zzz 6:xxx:x gezegeninden yola cikan bir filon Admiral Hipper [2:xxx:x] gezegene geri

şimdi bu nedir ne nereye gidiyo ne nerden geliyo lütfen bi yardim...............
  • quote:

Orjinalden alıntı: badbadbad

Radar raporu gösterilen gezegen : (6:xxx:x] (oneoneone)
    Güncel filo hareketleri
    3:xx:xx zzz [6:xxx:x] gezegeninden gelen filolarindan birinin ulastigi gezegen: Admiral Hipper [2:xxx:x].
    3:xx:xx zzz 6:xxx:x gezegeninden yola cikan bir filon Admiral Hipper [2:xxx:x] gezegene geri

şimdi bu nedir ne nereye gidiyo ne nerden geliyo lütfen bi yardim...............

bak şimdi radara tıkladıında açılan sayfaya sağ tıkla
    tümünü seç de
    kopyala note pad e yapıştır
    adamın havadaki filosunu görürsünn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.