Şimdi Ara

BİR SOLUKTA OKUNACAK KİTAP BİLEN !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
23.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adam harika polisiye-gerilim yazıyor..
  • nefesiniz kuvvetliyse UMBERTO ECO(faucoult sarkacı)............ kesinlikle GRANGE.bence dan brown da vinci ile melekler ve şeytanlardan sonra sıkmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caparso2002 -- 16 Nisan 2006; 12:30:53 >
  • clice cussler in butun kitaplari ama özellikle inka altını dirk pitt karakterine bir alışırsan bütün kitaplarini okumak istersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umberto -- 22 Nisan 2006; 20:39:56 >
  • Pelikan Dosyası...

Elimde Jam ile deli gibi dolandım 2 gün.. Ama hakkaten değdi..

E-Book olarak da mevcut net'de.. Kesinlikle tavsiye ederim..
  • dan brown,ahmet ümit,agatha vs... olay romanı yazarların hep kitapları bir çırpıda okunur fakat insana zamanın nasıl geçtiğini hissettirmemek ve de hayal gücü kurmacalıgından baska bir şey kazandırmaz,beklentiler bunlar ise veya bunlar oldugu zaman orneğin yıllık izinde falan okunacak kitaplardır
  • Da Vinci Şifresini tavsiye ederim.Hem yakında filmide vizyona girecek bence bu aralar oku.Bir kaç günde biter.Dan Brown'nun diğer kitaplarını okumadım, bu yüzden yorum yapamıcam
  • E.M. Remarque: İnsanları Seveceksin
    Dostoyevski: Şuç ve Ceza
  • grange- taşlar meclisi hariç ve son zamanlarda çıkan maxime chattam kitapları ztn bildiim kadarıyla 2 kitabı var birde türk yazarlardan ahmet ümit in kitapları var hepsi polisiye gerilim ve gayet akıcılar
  • Şu Çılgın Türkler; 700 küsür sayfa olduğu için bir oturuşta olmasa da arka arkaya oturuşlarda bitti :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hypnertocmacia

Agatha Christie lerin hepsini bi solukta okursun beğenmesen bile meraktan öleceğin için hemen bitirirsin..

kesinlikle
  • Simyacı bir kerede bitiyor vallah çok kısa
  • polisiye gerilim demişsin ama benim sana ısrarla tavsiye etmek istediğim ve 2005 yılının en iyi (Türkler arasında tabi) kitabını söylemek istiyorum

adı AMAT ibranice de gerçek anlamına geliyor. yazarı İhsan Oktay Anar

şiddetle tavsiye ederim 235 sayfa 1 günlük bir macera. konusu ilahi öğelerin karıştırıldığı fantastik macera tamamen denizde geçiyor. 17.yy Osmanlı donanmasına ait bir gemi ve...

yani oku derim

• en son safiye sultanı okudum çok sürükleyici ama gerçek dışı bi kitap yani hayal ürünü bi kitap olarak okununca güzel
  • Bence Metal Fırtına

Çok heyecanlı oluo hem de gecenin bi saati okuyunca!
  • Metal Fırtına ve Stephen King' ten Mahşer çok sürükleyici elinden bırakamıyorsun ikisini bir haftada okudum. Abartısız
  • Şeker Portakalı- Jose Mauro de Vasconcelos
  • ann chamberlin- safiye sultan
    ben 2. cildi 2 günde okumuştum
  • tayfun talipoğlu - benim yolum

elime aldığım gün bitmişti
  • Cin Alii
  • füreyya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.