Şimdi Ara

Bir öğrenciye yardım amaçlı alınacak Solomons organik kimya kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırklareli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversitede okuyan bir tanıdığıma yardım amaçlı Solomons'un organik kimya kitabı alınacaktır.İnternette araştırdım ama fiyat yüksek,eğer elinde artık kullanılmayan bir kenara atılmış duran iyi durumda olan kitap varsa hemen benle irtibata geçsinler.

5337677110

bbuzol@hotmail.com.
    Şimdiden teşekkür ederim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bir öğrenciye yardım amaçlı alınacak Solomons organik kimya kitabı

• Arkadaşım eğer işin acil ise ikinci el kitapcılara bakmanı öneririm çünkü buradan bulman gerçekten çok zor ama tevafuk belki çıkar...
  • Kimyada okuyupta organiği geçen bir arkadaşıma sordum

Kitapları farklı imiş

Eğer başka bir kitap isteğin olursa bana mesaj yollarsan arkadaşıma danışırım. Eğer işinize yarayacaksa elimizde olan kitapları ücretsiz hediye edebiliriz arkadaşa..

Maksat okumak isteyenler okusun.

Yoksa bu memlekette o kadar çok baba parası yediği halde okumayan haylaz insan var.

Vede içlerinde okuma eğitim aşkı olupta okuyamayanlar var. Bunları gördükçe üzülüyorum.

Kendi öğrenci halim ile elimden geldiğinde bu tarz kurumlara bağışlarda bulunuyorum.

Her ay ben 20 lira versem sen 20 versen o 20 verse bir çocuğun okul masrafları çıkar.

Kim bilir belkide ileride büyük biri olup bu vatana faydalı bir insan olacaktır.

Bu sebeple ben herkesi eğitime desteğe davet ediyorum..

İster öğrenci olun ister çalışan. İster ev hanımı istersenizde şımarım bir çocuk olun.

Ama lütfen bu düşünceleri kendimize aşılayalım.

Ama bağış yaparken kesinlikle tarikat kurumlarına , dinci örgütlerin eğitim kurumlarına , yardım yapmayın.

Bilinki oraya yapacağınız her yardım ufacık çocukların beynini yıkyacaktır.

Laik bir ülke için lütfen bağışlarımızıda gereken kurumlara vede kişilere yapalım...

• quote:

Orjinalden alıntı: desiya

Kimyada okuyupta organiği geçen bir arkadaşıma sordum

Kitapları farklı imiş

Eğer başka bir kitap isteğin olursa bana mesaj yollarsan arkadaşıma danışırım. Eğer işinize yarayacaksa elimizde olan kitapları ücretsiz hediye edebiliriz arkadaşa..

Maksat okumak isteyenler okusun.

Yoksa bu memlekette o kadar çok baba parası yediği halde okumayan haylaz insan var.

Vede içlerinde okuma eğitim aşkı olupta okuyamayanlar var. Bunları gördükçe üzülüyorum.

Kendi öğrenci halim ile elimden geldiğinde bu tarz kurumlara bağışlarda bulunuyorum.

Her ay ben 20 lira versem sen 20 versen o 20 verse bir çocuğun okul masrafları çıkar.

Kim bilir belkide ileride büyük biri olup bu vatana faydalı bir insan olacaktır.

Bu sebeple ben herkesi eğitime desteğe davet ediyorum..

İster öğrenci olun ister çalışan. İster ev hanımı istersenizde şımarım bir çocuk olun.

Ama lütfen bu düşünceleri kendimize aşılayalım.

Ama bağış yaparken kesinlikle tarikat kurumlarına , dinci örgütlerin eğitim kurumlarına , yardım yapmayın.

Bilinki oraya yapacağınız her yardım ufacık çocukların beynini yıkyacaktır.

Laik bir ülke için lütfen bağışlarımızıda gereken kurumlara vede kişilere yapalım...

Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.Tamamen aynı mantığı taşıyorum ve bende elimden gelenleri yapmaya çalışıyorum.Bunun da ilanını burada açmak aklıma geldi,belki evin bir kösesine atılmış artık okunmayan bir kitap duruyor olabilr.

• iyi niyetini takdir etmemek elde değil bende kimya 4 öğrencisiyim bahsi geçen kitap bu meslekten para kazanıcak kimyacıya her zaman lazım malesef ,okul olsun die okuyan geçip kurtuliim diyenlerden çıkar ancak

dip not : bazı organikçiler harbiden piskopat oluyor kan ağlatıp geçirttiği için kitabını geçti yazısını gördüğü an paramparça edenler de var :D
  • ben ortaöğretim matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve öğrenciyi bıraktıkca zevk alan hocalar yuzunden universiteyi uzattım , eğitim fakultesini kazandık ama 1 tane bile hocam eğitim fakultesinden degil , hepsi fen edebiyat fakultesinden geliyor , 300 kisi sinava girip 1 kisi geciyor , devlet ise ogrenciye destek olacagı yerde uzattı diye ilerde tekrar bizim odeyecegimiz krediyi kesiyor , ama Allah tan babam diyanetten emekli de ordan bari burs alıyoruz.işin ozu laik maik cozum degil , kullandıgın tabir de hos degil yani , tarikatları bende gerekli gormuyorum ama dinci orgutten kastın neyse ac biraz akıllarda soru isareti kalmasın.
  • Arkadaşım lüzumsuz agresifliğinin sebebi nedir ? Devletin din kurumu olan diyanet i kimse dinci örgüt diye kastetmedi, dinci örgütten kasıt dinci örgüttür herkesin bileceği üzere. Tartışmayı buralardan oralara götürmeyelim lütfen.

quote:

Orjinalden alıntı: f1b0n4cc1

ben ortaöğretim matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve öğrenciyi bıraktıkca zevk alan hocalar yuzunden universiteyi uzattım , eğitim fakultesini kazandık ama 1 tane bile hocam eğitim fakultesinden degil , hepsi fen edebiyat fakultesinden geliyor , 300 kisi sinava girip 1 kisi geciyor , devlet ise ogrenciye destek olacagı yerde uzattı diye ilerde tekrar bizim odeyecegimiz krediyi kesiyor , ama Allah tan babam diyanetten emekli de ordan bari burs alıyoruz.işin ozu laik maik cozum degil , kullandıgın tabir de hos degil yani , tarikatları bende gerekli gormuyorum ama dinci orgutten kastın neyse ac biraz akıllarda soru isareti kalmasın.

• türk dil kurumu

örgüt : Ortak bir amacı veya işi gerçekleştirmek için bir araya gelmiş kurumların veya kişilerin oluşturduğu birlik, teşekkül, teşkilat

dinci örgüt deyince şimdi senin aklına el-kaide mi geliyor ?
  • bende fessenden organik kimya var
  • solomon'a gerek yok bence..
    ben Ç.Ü. Fen fakültesi kimya bölümü mezunuyum,Robert C. Atkins,Francis A. Carey yeşil,kısa ve öz ile bu dersi geçtim,bölüm sonlarında sorular var ve cevabının bulunduğu 2. kitap mevcut,boşuna solomon'a o kadar para vermeyin.1 hafta öncede organik kimyada yüksek lisansa başladım
  • isteyene pdf formatında 323mb lık türkçe organik kitabı solomons un linkini verebilrim.lütfen pm atınız.4part.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.