Şimdi Ara

Bir Knight Online Hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir lunar war sonrası ülkeleri işagele uğrayan manesli el moradlar büyük kayıplar vermişti.Savaşın izleri henüz geçmemişken dupe kalkmış kuraklık baş göstermeye başlamış halk sefalet içindeydi.Savaşta annesini babasını ve 2 iki kardeşini kaybeden küçük mage ElderBro Ko'nun acı yüzüyle çok küçük LwLde tanıştı.Bu diyarda kimsesi kalmamıştı tek başınaydı.Açtı pot alcak parası yoktu bu yüzden db yapmak zorunda kaldı .(Bir anlamda hırsızlık yaptı)Partyden atıldı ama buna mecburdu kime derdini anlatsa s*e noob dediler.Gururluydu db yapmayı kendine yediremiyordu ama ailesinin öcünü almak için yaşamalıydı.Yaşamak içinse db yapmalıydı.Bir süre sonra sundries te çırak olarak işe başladı.Kendi Potunu taştan çıkarmaya başladı.Küçük ElderBro için çalışmak kolay değildi bi süre sonra işi kaptı ustasının gözde elemanlarındandı.
    Bir gün bir servis sırasında 9999 arrow isteyen bi okçuya 9998 arrow verdi 1 tanesi yere düşmüştü hırsızlıkla suçladı koxpçu rogue onu ama o yapmadım desede ustası onu kovdu.Mazisi bir kara bulut gibi peşindeydi küçük magenin.Nereye gitse başına dert oluyordu.Gittikçe kendini geliştiriyor Lwl atlıyordu.Bir gün geri dönecem diyerek emc yi terk etti...
    göçebe yaşamaya başladı hem geziyor hem öğreniyor hemde kenini geliştiriyordu.gittiği yerlerde yeni modlar
    yeni droplar yeni stiller öğrendi.1skill öğretenin 40 lwl kölesi olurum diyerek kendini ilime adadı.10 yıl sonra bir üsta olarak emc ye geri döndü manesli ElderBro.Hiçbirşey eskisi gibi değildi.Everi , arkadaşları ,oyun oynadıkları yerler , kale surları ,potcu,inn hostes herşey değişmişti.Kendisine küçük bir ev yaparak yeni öğrenciler yetiştirmeye başladı..
    Namı diyar diyar dilden dile dolaştı o kadar büyük bi üstad olduki kendisinden 20-25 lwl üstündeki her sınıftanc haracterle pvp yapabiliyor galip geliyordu.videoları internete düştü herkes onu konuşuyordu.
    manesteki toprak kavgası devam etmekteydi o zamanın kralı otantik savaş ilan etmişti karuslara karşı
    üstad ElderBro savaş haberi gelince öğrencilerini bir arya topladı ve ''büyük gün geldi''dedi öğrencilere topraklarımızı korumanın vatan uğruna şehit olmanın vakti nihayet geldi dedi.el moradlar toprakları için herşeyi vermeye hazırdı.ElderBro ise alacağı öcü planlıyordu.Karus diyarında savaş hazırlıkları çok hızlanmıştı sayıları ve silahları lwlleriyle gittikçe güçleniyorlardı.emcde toplanan halk silahlandırıldı.
    savaş zamanı yakındı son hazırlıklar yapıldıktan sonra savaş meydanına doğru gidiliyordu.Fakat beklenmedik bir olay oldu.Manesli el moradlar yoldayken hazırlıksız yakalandı ve pusuya düşürüldü.ElderBro ve öğrenciler ellerinden geleni yaptılar ordunun büyük bir kısmı tahrip olmuştu savaşta dengeler bozulmuştu.humanlarda moraller bozuktu halk endişe içindeydi.Otantik ''ya istiklal ya ölüm'' diyerek taaruza geçtiler el moradlar kan gövdeyi götürdü iki tarafta kayıp verdi el moradların savaşı 1-2 güne kaybetmesine kesin gözüyle bakılıyordu
    fakat bekledikleri ibi bir el morad ordusuyla karşılaşmadılar azimleriyle canlarıyla herşeyleriyle savaşan bir ırk o gün tarih yazdı mağlup edilen karuslar geri çekilmek zorunda kaldı.zafer şarkılarıyla el moradlar diyarlarına geri döndüler.ElderBro ya mareşallik verildi rütbesi yükseltilip devletin ordusunun başına kumandan olarak atandı.Fakat ne rütbe ne para ne başarı ona mutluluk getirmemişti eski güzel günleri o lunar wardan önceki günleri özlüyordu.Otantik öldükten sonra halkın oyuyla devletin başına ElderBro geçti
    4 cihanı dize getiren hükümdar her kıtadan toprakları devletine katıyordu devleti kalkındırıp yüksek ve çağdaş serverlar düzeyine getirmişti.Sokak çocuklarına eğitim ve temel ihtiyaç yardımları yapıyor sürekli event düzenliyordu.Kimsenin mazisinin kendisinki gibi olmasını istemiyordu karuslarla ömür boyu barış antlaşması yapıldı böylece hiç bir çocuk yetim potsuz itemsiz kalmayacaktı.sadece gelenek ve görenek olarak belli lwllar arası savaşlar düzenleniyordu belli günlerde Yaşlandı ve tahtını başka birine bırakması gerekiyordu halksa onun ölene dek kral olmaısnı istiyordu eşi ve cocuklarıyla beraber laibada yeni bir hayata başladılar sıradan köylül gibi tarlasını ekti hayvanlarını yetiştirdi sebze ve meyve(hormonsuz)yetiştirdi ve sağlıklı uzun bir yaşam sürdü.Halkı onu hiç unutmadı krallığı efsaneleşti dilden dile nesilden nesile kuşaktan kuşağa aktarıldı yüz yıllar sonra okullardaki tarih sınavlarında soru olarak sorulmaya başlandı

THE HAPPY END...

Yorumlarınızı bekliyorum ... tamamen kendim yazdım (start gelmedikçe devamı gelecek)

• o kadar yazdım forumdaki ko bölümündekiler sadece ko oynamasınlar arada okusunlar okuma alışkanlığı kazansınlar diye uğraştım bir yorum bile yoq mu ?
  • Yazmaya Uğraşmışsın
    Ellerine Sağlık
    Ama çok uzun geldi okuması uzun sürer
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaN-KuS-Tu-RaN

o kadar yazdım forumdaki ko bölümündekiler sadece ko oynamasınlar arada okusunlar okuma alışkanlığı kazansınlar diye uğraştım bir yorum bile yoq mu ?

güzel olmuş, ne diyelim
  • hepsini okudum guzel olmus
  • hepsini okudum cok güzel eline saglık
  • Yarısını okuyabildim.Güzel.
  • çok sağolun ya bende beğenilmedi diye üzülüyodum start gelmedikçe hikayelerim devam edecek kısmetse60-70 hikayeden sonra küçük kitaplar bastırcam
  • Çok güzel olmuş
  • çok güzel olmuş devamını isteriz
  • Hepsini okudum çok güzel olmuş gerçekten ...

Devam.
  • 2. bölümü yarına yazarım inş. topic başlıkları aynı olacak sadece sonuna Part2 Part3 gibisinde yazı koyarım size iyi geceler startın gelceği yok ben uyuyam ZzZzzZ...
  • ahhahah hakkaten guzel olmus sen yazar ol :D fantastık serıler yaz ıyı para yapar :D o paryla da yetım humanlara bakarsın :D hakkaten guzel olmus ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeusewx

çok güzel olmuş devamını isteriz

kanky bana kurtuluş savaşını hatuırlattı ya sitiklal ya ölüm dehşet süper olmuş ellerine klavyene pc ne saglık
  • guzel olmuş okumaya değer
  • Süpersin kardeş çok güzel olmuş eline sağşık

• Güzel olmuş KArdeşim devamını beklemeyiz şeyy elim sürçtü :p Bekleriz..
  • Güzel
    ama çok uzun.

not: bu seferlik hevesin kırılmasın diye hepsini okudum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.