Şimdi Ara

Bir kaç sorunu olan G810...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde biraz arızası olan G810 var space, alt, ctrl ve arada basmayan tuşlar (Numpad'de 3 ve 7, yön tuşlarının 2'si) var bir aile yakınımız verdi ilk mekanik klavyem olacak fakat ben bunu tamir ettirmek istiyorum garantisi faturası ve kutusu bulunmuyor ne yazık ki olsaydı direk garantiye gönderecektim zaten. Ben bunu nasıl tamir ettirebilirim kendim yapmak istesem yeterli malzemem yok çünkü sanırım anakartının değişmesi gerekiyor. Araştırdığım zaman PENTA şirketi Logitech'in Türkiye'de ki yetkili servisi olduğunu öğrendim. Aradığım zaman bir bayan açtı telefonu parça satışının olduğunu söyledi ve tamirin de yapıldığını söyledi ve Support'a ulaşmam için mail adresi verdi derdimi mailde anlattım ve gönderdim. Aradan 3 gün geçmesine rağmen hala cevap yok ve ümidim kesilmeye başladı. Servis ücreti ne kadar gelir bir fikrim yok ama yeni bir klavye fiyatında olmamasını diliyorum eğer PENTA'ya verirsem tamir için. Al klavyeyi götür servisin kapısına diyebilirsiniz fakat İzmir'de ikamet ediyorum o yüzden mümkün değil. Aklıma gelen son fikir ise hile hurdaya başvuracağım sanırım. Başka bir garantisi devam eden G810 kullanıcısı ile anlaşabilirsem garanti belgelerini ve kutusunu benim klavyem ile servise gönderebilirim diye düşünüyorum ama her ne kadar da akıl karı olmasa da bir umut. Ya da tamir edebilecek birisi var mıdır burada bilmiyorum son çare olarak ya elimden çıkarmam gerekecek ucuz bir fiyata sanırım bilmiyorum. Bir yerde Logitech Global'e yaz dediler fakat nereden ulaşacağımı bulamadım yardımlara açığım. Mekanik klavye kullanmak istiyorum ve bunu nasıl değerlendirebilirim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.