Şimdi Ara

Bir insanda Şans olacak abi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son 1 haftadır 20 den fazla bos kestim, birinden de mi item düşmez. böyle iş olma walla, en son dün gece sırayla bishop duke barkirra ve lesath kestım, unıq baştan başka bişi alamıyoruz :(

• droplar cok nadir ben 2ayda aldığım droplar 1roc 1rom bi cb 1lobo hammer gerisi pendantlar ve kıl tüy işte areste olanlar bilirler belki bütün gün a1 bowl dönüorum =))
  • Böyle giderse oyunu bırakacagım zaten zevk alamyırum lwl 65 e kasacam ve adamı satmayı düşünüyorum.(server= ronark, Nick= Lon3y, Asasin, lwl=63)
  • ewt özellikle bishop duke felan filandan 1m lik coin düşüyor!
  • aynen bende ronarktayım kestiğimiz bossların haddi hesabı yok ama genede boş hergün talos tk sq hq df bırakmıyoruz cz desen aynı dert drop rate 0
  • Anlamıyorum Walla bi serverin başlarında biraz item düşüyo.. O arada malı götüren götürüyo biz de sap gibi dolaşıyoruz :(
  • bende ronrkatyim 1334 nick karus ırk .. gercekten drop cok duşuk bunu koya bikirmek gerekir boşun satlerce atilla beliyorum drop yok...
  • Ya ben edanada da oynadım pathosda da en son burda Bu kadar kısır boss hiçbi yerde görmedim. Boss kesiyorum Ne çıktı diye sormuyolar bile, gelen pm lerde başş mı diye soruyolar , artık herkes alıştı :D
  • ewt kankalar aynen katılıorum 5 gün üst üste atilla kestm (60 lv magemle gecen hafta konus acmıstımorda bi arkın sözü sayesin kestim hep)

hep boşş

arada bi priest shell helmet ve bi de elxr staff+1 düştü

bazen aşaısındaki undyingdede hyde gelio o desen battaliton gibi silk coat fp felan
  • Ama en çok Bone Collector u seviyorum Çünkü Ondan en azından kemik çıkıyo. Aslında çok anlamı war kemiğin. Bone bişi demek istiyo aslında" olm millet malı götürdü sana da kemik kaldı :D" Allah razı olsun Bone Allah razı olsun ....
  • ewt adamda şans olacak o1 deyim boss ewent var 3 gün önce falan parti kurdum wariorun biri partimden pm attı hakkımı ver die allah allah noluo dedim inventory e bi baktım roc warioru cağırdım maradona 60 lwl rogue arkım vardı ona +7 chitin set +8 cleaver bana +2 reverse exp ms 166ap verdi ona verdim çnk o kesti onun hakkı başkası olsa vermez adam dua ede ede bi hal oldu eminim bana mal diyen çok olacak adam ölmüş kutuyu açmış townda basmış roca

• anlamadığım bişeyler var, millete nasıl denk geliyor bu boss lar,20 den fazla kestin diyosun,ne kestin? 63 lvl asasla talos,tk kesecek halin yok,kestiğin boss lar ezik boss tur, antares,hyde vs... onlara boss mu diyosun sen allahım ya...bende 60 bp im ronarkta,ve 2 kere attila denk geldi,onlarda da kutu bana gelmedi,anlamıyom size nasıl denk geliyor

quote:

Orjinalden alıntı: psad

Böyle giderse oyunu bırakacagım zaten zevk alamyırum lwl 65 e kasacam ve adamı satmayı düşünüyorum.(server= ronark, Nick= Lon3y, Asasin, lwl=63)

• Abi gidip de talos tk kesemem dediğin gibi. Cz bossları aklına gelemiyo herhalde:D
  • Bos dropların bi sayıflzık var
  • bende boss diyince bişey sandım ha cz boss larını kesebilirsin tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.