Şimdi Ara

Bir hesaptan 2 vadesiz tl hesabı açılabiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar banka hesabım var. Banka hesabımın ana hesabı vadesiz mevduat hesabının 2.sini açabiliyor muyuz?
    Yani bir banka hesabında 2 ayrı vadesiz tl hesabı olabiliyor mu?
    Uygulamada hesap açma kısmında vadesiz tl yok, internette de bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 6 Eylül 2017; 22:37:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben acmistim herhangi bir kart baglamadan. Mobil uygulamasini kurcalayin orda olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lanet Olası Federal

Ben acmistim herhangi bir kart baglamadan. Mobil uygulamasini kurcalayin orda olur.

Teşekkürler hocam

• açılıyor dostum . atm den para çekerken yandan sağdan soldan bakan insanlar yüzünden kafayı yedim. elimle kolumla bakiyeyi göstermicem diye uğraşıp duruyordum. gittim bi hesap daha açtırdım aynı müşteri numarama movilden web den girince 2 ayrı hesap tek hesapta gözüküyor. şimdi karta bağladığıma diğer hesaptan harcıyacağım kadar ufak miktarlarda atıyorum büyük miktarlar karta bağlı olmayanda. en güenlisi bu kimsede görmüyor atm de ne kadar olduğunu. tavsiye ederim herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

açılıyor dostum . atm den para çekerken yandan sağdan soldan bakan insanlar yüzünden kafayı yedim. elimle kolumla bakiyeyi göstermicem diye uğraşıp duruyordum. gittim bi hesap daha açtırdım aynı müşteri numarama movilden web den girince 2 ayrı hesap tek hesapta gözüküyor. şimdi karta bağladığıma diğer hesaptan harcıyacağım kadar ufak miktarlarda atıyorum büyük miktarlar karta bağlı olmayanda. en güenlisi bu kimsede görmüyor atm de ne kadar olduğunu. tavsiye ederim herkese

Bende maksimum vadeli var günlük hesapta 500 lira bırakıyor gerisini süpürüyor

Açınca direk 500 olarak gözüküyor fazlasını da sos talimatından çekiyor

Çok mantıklı fikir ama

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Hangi banka hocam güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Hangi banka hocam güzelmiş.

İş hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.