Şimdi Ara

Bir Garip Lg G2 Wifi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim elimde cok severek kullanmis oldugum bir Lg G2 D802 modeli telefonum var.Yillarca neyi bozulsa yaptirdim ve inatla kullanmaya devam ettim cunku seviyorum gercekten.Ama son zamanlarda yazilimsal oldugunu dusundugum bir problemle basa cikamamaya basladim.Her cesit romu ve her turlu reseti denediysem de yine de fayda etmedi.Sorun sudur ki wifi aciliyor aradan bazen saniye gecmeden bazen de 3 5 dk sonra kapaniyor.Ama kesinlikle onceden belirlenmis sekilde degil.Bazen de tikliyorum aciliyor diyor ama acilmiyor.Menuden cikip tekrar girdigimde aciliyor ifadesinde biraktigim wifi bolumu sanki daha once hic acmamisim gibi off halde duruyor.Ve tekrar on yapmaya calistigimda da ayni seyler tekrarlaniyor.Ben internette bayagi arastirma yaptim ama ne denediysem olmadi,donanimsal problem olsaydi da hic acilmazdi ya da tus tepki bile vermezdi.Bluetooth ve mobil internet calisiyor gayet normal.Hatta her sey calisiyor sadece wifi ve hotspot haric.Yabanci sitelerde de bunun bir komut dosyasinin bozulmasi olabilecegini ve format vs ile gecmeyebilecegini okudum.
    Eger bana yardim edebilirseniz cok minnettar olurum dostlarim.
    Herkese iyi gunler olsun efenim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.