Şimdi Ara

Bir bilgisayar neden geç açılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
19.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Climanjaro

quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo

arkadaşlar bu bilgisayarda doğru şekilde kabloları bağlarsak bilgisayar kesinlikle hızlı açılır. yani maksimum 1 kere bile tur atmaması lazım.

bilgisayarda kabloları yanlış bağlama gibi bi seçeneğin yoktur ki
    zaten pc açılıyorsa kabloları doğru bağlamışsın demektir.

Sıralamadan söz etmiştim. Örnek vereyim, ide kablosu 2 tane vardır, öncelik disk sonrasında dvd-rw kablonun biri disk, diğeri dvd-rw fakat bu bağlama durumunda 30 kez dönüyor, sonra masa üstüne düşüyor. Fakat ben kablo sayısını teke düşürüp aynı kablo üzerinden hem disk hem dvd-rw bağladım. bu sayı 6-8 arasına düştü. Daha sonra diski çıkarıp 320sata ncq bağladım xp kurdum, 6-8 dönüp masa üstüne geliyor, 160'dan dosyalarımı almak için bağladım, o ekrana gelmeden masa üstüne düşüyor.

NE alaka ama böyle oluyor işte, bir açıklamasını bulamıyor insan

• quote:

Orjinalden alıntı: ErkanCo

XP işletim sisteminin yükleme ekranında tek tur atıp masaüstüne gelme ihtimali var mıdır ki. Arkadaş Eski P4 le yarım turda açıyomuş. Sen o P4 ü hiç değiştirme bence. Ve bu durumda da benim 300 YTL verdiğim işlemci 6-7 turda açtığı için yavaş ta sayılabilir. Ben kendime adıma ne yarım ne tam ne de 2. 3 turdan aşağı XP nin masaüstüne geleceğine inanmıyorum.

Kesinlike yarımdan daha az hatta yarım sn geçmeden masa üstüne düşebilir, az önce açıkladığım gibi bilgilerimi almak için bağladığım 160gb yarım tur atmadan masa üstüne atıyor, geri çıkarında 8 tur atıyor. eee açıklaması nedir?

abimde ise 3 disk bağlı o bölüme gelmiyor bile amd3000
  • 23 saniye erkanco probil de bahsetmiştim vakti zamanında
    ram - kuzey köprüsü.

işlemcilerin grafik tabanlı olup olmamasıyla da alakalı derim.. amd
  • benimki yaklaşık 10 kez geçiyo

kaspersky internet security yuklemeden 5 tane de açılıyodu

başlat, çalıştır, msconfig yaz, başlangıç'a gel oradan kullanmadığın programları işaretle tamam'a bas

yukarıda verildimi bilmiyorum hiç okumadım kusura bakmayın
  • Arkadaşlar Pc mi Açtığımda Anakart reklamı yazıyorya MSI gibi orası 5 dakika boyunca donuyor ve sonradan başlıyor hep 5 dkk bekliyorum Sorun ne olabilir.?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.