Şimdi Ara

Bir bilet alana diğeri bedava! Biletler tükenmek üzere! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.522
Cevap
65
Favori
53.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Takip yazıp kalabalık yapana kadar mesajım bulunsun butonu koydular sizler için.
    Hani üstgeçit ler gibi düşünün.

+1907 Az evvel yazacaktım üzerime çullanırlar diye geri durdum...
    Arada faydalı bir mesaj oluyor,onu kaçırıyoruz...
  • O saat geldi mi ya site çöker, ya da kimseye bir şey kalmaz.
  • Acaba yurtdisi dahil olacak mi vizeler kaldirilirken ne guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vizelerin kalkacağını sananlar var ise aşağıdaki yazıyı okusunlar...

http://t24.com.tr/yazarlar/metin-munir/bruksele-patates-almaya-gidip-patates-torbasiyla-donen-adam,13354

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerimizi alalımm
  • Valla sırf keyfine gidip gelebilirim hadi bakalım
  • Takip. umarım tırt çıkmaz
  • Takip
  • Sakın almayın bu kampanyaya kanıp yazın da aynı kampanyayı yaptılar defalarca arayıp mail atmama rağmen hediye biletlerimi vermediler sikayetvar.com a bakarsanız bir sürü şikayet var benim gibi
  • Daha dün bilet aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Vizelerin kalkacağını sananlar var ise aşağıdaki yazıyı okusunlar...

http://t24.com.tr/yazarlar/metin-munir/bruksele-patates-almaya-gidip-patates-torbasiyla-donen-adam,13354

Yazıyı okudum hocam. Çok boş bir yazı. Daha kaliteli yazılar var onları okuyun derim.
    Ama şunu da bilin vize serbestliği ile serbest dolaşım aynı şey değil.
    Şu anda sırbıstan, rusya va ile vize serbestliği vardı ve var. Ama sen gidip sırbistanda yaşayabiliyor musın? Hayır?
    Vize serbest olursa ertesi gün bütün türkler avrupada olur gibi ucuz sözlere gerek yok. Öyle bir şey de yok. Bugün işsiz bir türk bile avrupaya gezmeye gidebiliyor. Yani bir güvencesi olmasa bile turistik gidip gelmelerine izin veriliyor. Dolaysıyla bize serbestliği zor bir şey değil. Ha önümüzdeki Ekimde olmaz da sonraki ekimde olur. Ama bu 2-3 yıla kalmaz kesinlikle olacaktır. Göreveğiz hep birlikte.
    Hiç bir zaman vize serbestliği olma gibi sözler ancak acemi yazarların yapacağı hata olur bu yazar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip
  • Pegasus'un sefer sayı sıklığı ve rezilliği üstüne bedava verseler yine almam. Eziyetten başka birşey değil.
  • Pegasus cok yasa.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    çalışanın haberi olmasına gerek varmıki? online'dan alırsın
    zaten çoğu müşteri hizmetleri, şu forumu takip eden adamdan daha az biliyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

çalışanın haberi olmasına gerek varmıki? online'dan alırsın
    zaten çoğu müşteri hizmetleri, şu forumu takip eden adamdan daha az biliyordur

hocam sosyal medyada yok zaten henüz(facebook, twitterda) ve kendi sitesinde de yok... ben görene kadar almam, almazdım yani şahsen. riskleri sevmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozborme

Sakın almayın bu kampanyaya kanıp yazın da aynı kampanyayı yaptılar defalarca arayıp mail atmama rağmen hediye biletlerimi vermediler sikayetvar.com a bakarsanız bir sürü şikayet var benim gibi

önce bende aynı durumu yaşadım da çok diretince verdiler bedava bilet kodumu hala duruyor. inadına da telefonla aramadım, ücretli sonuçta. tavsiyem sen de diret..
  • Takip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.