Şimdi Ara

Biostar 8800GT Sorunsalı[Çözüldü] - Crysis DX9 Benchmark Sayfa 2'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kartları cafe de kullanıyoruz . Saatlerce oyun oynanıyor . Herhangi bir hatta 1 problemle bile karşılaşmadık . Sadece san andreas çalışmıyor makinelerde ama 9800gt olan kartlarda da çalışmıyor ..
  • twindiablo;

Crysis'i 1280*1024 her şey "High" ve Anti Aliasing (AA - Keskinlik Yumuşatma) en az 8x açık dener misin?

Bir de Warmonger diye bir oyun var. Physx'i tanıtım amaçlı geldi. Onu da dener misin? Ben de en çabuk kilitlenmeyi Warmonger yaptı, çünkü ekran kartını çok kullanan bir oyun.
  • aynı karttan bende de var söylediğin ayarlarda deniyorum hemen crysis'te.
  • 7-8 dakika oynadım bende bir sorun yaratmadı oyun oynarken sıcaklıklar ne alemde sende.
  • kart düzeldi bende kardeş yaptıklarımı söylim hemen şuan kilitlenme bozulma yok...
    sıfırdan sistem kurdum sonra kartın biosunu değiştirdim sorunsuz çalışıyor şuan problem yapmadı
  • Biosu nereden buldun dostum ekran kartının biosundan mı bahsediyoruz bu arada?
  • Dediğim ayarlarda Crysis oynayanlar, bir süre daha devam etsin oynamaya. 1 saatlik 3D oyun performansını merak ediyorum. Ayrıca Warmonger ile denemeniz daha iyi olur. Çünkü ekran kartına en çok yüklenen oyunlardan.

Kart bende çok sınıyor. Yalnız GPU değil, board yani PCB çok sınıyor.
  • Pcb bende gayet az ısınıyor, race driver grid'i 3 saat aralıksız oynadığım oldu bazen oyunun kapandığı oldu ama Warmonger'i indirmeye başladım deneyip haber veririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cabbarkemal

Pcb bende gayet az ısınıyor, race driver grid'i 3 saat aralıksız oynadığım oldu bazen oyunun kapandığı oldu ama Warmonger'i indirmeye başladım deneyip haber veririm.

Bu arada Warmonger'da mükemmel fizik efektleri var. Tüm bu nimetlerden faydalanmak ve performansı arttırmak için nvidia ayarlarından GeForce Physx aktif etmeyi unutmayın. Bu şekilde kartı test edebilirsiniz.

Sizden ricam kartın ısısını kontrol edin. Çünkü bendeki cidden çok ısınıyor.
  • @silverdream

tam olarak nasıl yükledin acaba merak ettim de?
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

@silverdream

tam olarak nasıl yükledin acaba merak ettim de?

nvfalsh programı ile dos ortamından
  • silverdream;

Hangi oyunlarda deneme yaptın. Birkaç saat performans denemesi yapıp burada sunar mısın?

Mesela oynadığın oyunları maksimum detayda tüm detaylar açık oyna, yarım saat aralıksız oyna vs...

Denediğin her oyundan sonra buraya rapor yazar mısın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hardcore_Gamer

silverdream;

Hangi oyunlarda deneme yaptın. Birkaç saat performans denemesi yapıp burada sunar mısın?

Mesela oynadığın oyunları maksimum detayda tüm detaylar açık oyna, yarım saat aralıksız oyna vs...

Denediğin her oyundan sonra buraya rapor yazar mısın?

Tamam kardeş elimdeki oyunlarla denemeye başlıyorum hemen ...
  • WARMONGER'i denedim bir sorun yok.
  • Cabbarkemal,

Siz kartı ne zaman almıştınız? Bir de aynı karttan bahsediyoruz değil mi? Yani özel soğutuculu (kırmızı) Biostar modeli...
  • Nvflash'ı biliyorum da 64biti desteklemiyor sanırsam indirdiklerimin hiçbiri uyumlu değildi.

Neyse yarın sabah servise götürücem bi aksilik çıkmadan değiştirelim en iyisi
  • quote:

Nvflash'ı biliyorum da 64biti desteklemiyor sanırsam indirdiklerimin hiçbiri uyumlu değildi.

Neyse yarın sabah servise götürücem bi aksilik çıkmadan değiştirelim en iyisi

eski biosu geri yükledim yarın bende gönderecem kartı ama değiştirincede olmasın aynısı sanki biostarların hepsi böle gibi :S
  • Sanırım 9600gt alıcam :S

ama bilmiyorum 25 lira falan daha ekleyebilirim belki araştırmak gerek.
  • quote:

Sanırım 9600gt alıcam :S

ama bilmiyorum 25 lira falan daha ekleyebilirim belki araştırmak gerek.

Geri iade alacaklarmı dersin???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.