Şimdi Ara

Bioshock Little Sisters

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu yeni oynamaya başladım ve 3. bölüme geldim.Bu bölümde 3 tane little sister var ancak ben sadece 2 tanesini kurtardım 3.sünü bir yerde gördüm ama ben Big Daddyle uğraşırken kayboldu şimdi bulamıyorum.Yaklaşık 5 tane Big Daddy öldürdüm ama kız hep kayboluyor nasıl bulabilirim?
    İyi sonu görmek istiyorum kurtatmam lazım..

• arıcan başka yolu yok herhalde veya şifrede yazabilirsin bıkarsan
  • Ben de aynı yerde kaybettim o veleti. Ararken katliam yaptım sürüsüne bereket Big Daddy öldürdüm ama bulamadım. Başalarım böyle işe dedim sonraki kısma keçtim oyun uyarı vermesine rağmen. Good ending'in videosunu oyunu bitirdikten sonra bi yerden bulup izlicez artık.
  • niyeki illa hepsini kurtarmak gerekmiyo ki onun için,
    ben gelenleri kurtarıyodum ama 1 isini falan öldürmüştüm Adama ihtiyacım olugu için, iyi sonu geldi bana ???
  • abi nasıl kaybettin kızları yaaa

ilk kez duydum valla....ben big daddy ile uğraşırken ağlıyolar sonrada gidip...
  • konuyu biraz hortlatıyorum ama kusura bakmayın artık.

Arkadaşlar bu seriyi daha önce oynamamıştım ilk defa oynuyorum.
    Şimdi ben bu küçük kızları ilk defa görüyorum 2 seçenek var kurtar yada hasat et yani iyi veya kötü oluyor. Oyunun oynanışı çok mu değişiyor yaptığımız tercihe göre . Birde siz hangisini neden seçtiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

konuyu biraz hortlatıyorum ama kusura bakmayın artık.

Arkadaşlar bu seriyi daha önce oynamamıştım ilk defa oynuyorum.
    Şimdi ben bu küçük kızları ilk defa görüyorum 2 seçenek var kurtar yada hasat et yani iyi veya kötü oluyor. Oyunun oynanışı çok mu değişiyor yaptığımız tercihe göre . Birde siz hangisini neden seçtiniz

Şimdi biraz spoiler olacak ama oyunun sonunda ne kadar kurtarıp kurtarmadığına göre bir iyi bir de kötü son var.Oyunun oynanışı değişmiyor sadece oyunun sonundaki sinematik değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.