Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BİOS RESETLEME SEKİLLERİ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
2
Favori
96.884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> BİOS RESETLEME SEKİLLERİ....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    697 Mesaj
    hacı abi bende de aynı sorun var görüntü gelmiyor bip ssesi felanda yk . ramları ,hardiski değiştirdim yine aynı sonuçç resetleme işlemlerinide yaptım yine bi bk yok .. napcazz şimdi :D
    |
    |
    Arkadaşlar bu bios jumper ını kullanarak resetlemeye çalıştım. Bios jumper ı altında CLRTC yazan jumper değil mi? Neyse bütün fişleri çıkarttım. Jumperdaki mavi şeyi 1-2 den 2-3 e getirdim. Yeniden taktım fişleri açayım dedim bilgisayar açılmadı. Tekrar çıkardım fişleri jumper ı 1-2 ye getirdim tekrar fişleri takıp açtım. Bilgisayar açıldı ama biosum resetlendi mi bilmiyorum. Nasıl emin olabilirim resetlendiğinden?
    |
    |
    gskill 8 gb 1600 mhz
  • DH Yönetici
    13521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tahsinbacak

RESET ATARKEN PİLİ ÇIKARIP TAKIP PC Yİ SONRAMI ÇALIŞTIRCAZ? YOKSA PİLİ ÇIKARIP MI ÇALIŞTIRCAZ. BİRDE JUMPER RESETLEMEYİ NASIL YAPICAZ AÇIKLARMISINIZ.

Konu hortlatmak yerine bölüme sorununuzu dile getiren yeni konu açabilirsiniz ...
    |
    |
Reklamlar
Masal
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.