Şimdi Ara

bios m.2 ssd görmüyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normal ssd diskten windows 10 u başlatıyorum açılıyor m.2 ssd diskide görüyor sorun yok fakat m.2 ssd den windows 10 açılmıyor boot etmiyor biosa baktım biosta sadece ssd diskim görünüyor yani m.2 ssd görünmüyor m.2 ssd ye sistem nasıl kurabilirim diğer disk ssd olmadan bu diski kullanamıyorum ve sistem kuramıyorum. not : (m.2 ssd pcie slotna adaptör çevirici ile bağlı).
    diğer ssd diski m.2 ssd ye klonlayıp açmayı denedim yine sistem açılmadı mavi ekranda hata kodu 0xc000000e verdi winloader.exe hatası.
    anakart: gigabyte GA-MA790XT-UD4P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adikoray -- 1 Haziran 2020; 3:34:50 >

• Bazı anakartlar adaptör ile bağlanan disklerden boot yapamıyor, anakart ve BIOS destekliyor mu araştırabilirsiniz. Klonlama yapan yazılımın işletim sistemi klonlayabilme desteği olması gerekir buna rağmen o tür hatalar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poko001

Bazı anakartlar adaptör ile bağlanan disklerden boot yapamıyor, anakart ve BIOS destekliyor mu araştırabilirsiniz. Klonlama yapan yazılımın işletim sistemi klonlayabilme desteği olması gerekir buna rağmen o tür hatalar olabilir.
    desteklemediği için adaptör ile taktım ozaman ne anlamı kaldı adaptör almanın
  • Gigabyte GA-MA790XT-UD4P anakart zaten nvme desteği yok.
    Adaptör ile nvme m.2 SSD'yi depolama amaçlı kullanırsın.İşletim sistemini Boot yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 1 Haziran 2020; 17:28:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.