Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BİOS GÜNCELLEME

2
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> BİOS GÜNCELLEME
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    293 Mesaj
    BİOS GÜNCELLEME İŞLEMİ NASIL YAPILIR???

|
    |
    eğer b sayarında herhangibir donanımın kabul edilmemesi gibi sorun varsa yada biosa bağlı sorunlar varsa o zaman guncelleştirme yapmalısın hadi biosu guncelleyeyim diyip biosu guncellemeye kalkarsan zararlı çıkarsın.

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=82

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=bios+g%C3%BCncelleme&btnG=Google%27da+Ara&meta=lr%3Dlang_tr
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Valla dostum bios güncellemene sebep seleninde dediği gibi sadece bios güncellemeyi merak etmekse tafsiyem yapmaman elektirik kesintisinde anlarsın ne demek istediğimizi.Çünkü bu ekran kartı güncellemesine benzemez.Valla linkleri vermiş ama genede bahsedelim.Anakartının driver cd si içinde programlar vardır.Artık ana kartın ne markaysa o hazır programları kullanarak gerekli yönergelerden netten eş zmaanlı olarak güncelleme yapabilirsin.
    |
    |

Telefon Çaldı,Kötü Niyetlerimi Meşkule Verdim
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
son dakika
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,146
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.