Şimdi Ara

bios bios bios başımın belası bios.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bios uçtu yeniden bios yükleme şansım varmı?

• elbette vardır sanırsam galiba ama ilk önce biosunun markasını söylersen award mı ?
  • bugune kadar böyle birşeyle karşılaşöadım.....

• malesef garantisi varmıydı??
  • ewet ilk başta biosunun üretici firmasını söle award ambios gibi bişiler olması gerekir daha sonra üretici sayfaya irip buluyoruz o kadar zor bir şey değil
  • phoenixbios d686bios nasıl olacağını bi anlatırmısınız?
  • bios uçtu ise yazılması gerekir yeniden bu güncelleme deilki nasıl anakart sitesine girip yapacaksın anlamadım bunu sen yapamazsın zannediyorum bi teknik servise götürmen ii olur bilmiyosan daha kötü olabilir
  • arkadaşlar bios nasıl yazılır bilen yokmu çabuk kaparım bi anlatın be lütfen
  • biosun markasına göre firmanın sitesinden indirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: astral32

biosun markasına göre firmanın sitesinden indirebilirsin

ya arkadaşlar ben anlamadım anakart sitesinden indirip bios mu yazıyosunuz siz yoksa siteye girip gerekli yazılımları alıp bios mu güncelliyosunuz öleyse banada öğretin bende yazayım hakkaten bilmiyom yani anlamadım bu işi
  • indirdim arkadaşımda bios nasıl yazılıyo onu soruyorum bileniniz yokmu şu işi yaw?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozzyy

indirdim arkadaşımda bios nasıl yazılıyo onu soruyorum bileniniz yokmu şu işi yaw?

kasdettikleri eğer güncelleme ise ben anlatayım ama nasıl yazılır bilmiyom forumda bi arama yap bakalım daha önce de çok soruldu bu soru
  • güncellemeden bahsetmiyorum angora_s bios yazmaktan bahsediyorum bios uçtu makina açılmıyo kadıköye gitmem lazım sabah 8 akşam 8 çalışıyorum gitmem imkansız yani benim bu işi kendim halletmem lazım ama sen yinede güncellemeyide anlat istersen arşivde bulunsun dostum..
  • deminden beri diyorum arkadaşlar sana bios güncellemeden bahsediyo dedim ben mi yanlış biliyom
    http://forum.donanimhaber.com/m_3241112/mpage_1/key_bios%252Cyazmak//tm.htm#3243397 bu linke bak bios yazımı öle kolay deil bu konu çok konuşuldu burda eğer yeterli gelmezse bi kaç link daha vereyim ama sen hiç bulaşma derim
  • driverguide.com user temp pass 512 hadş bakayım başka yerde bulamazsın
  • olmuyo abi ne yapsam olmuyo makina açılıyo görüntü yok offffffffffff

• eğer yakınında bu anakartın aynısından varsa sağlam bilgisayarı açıp anakartın biosunu internetten bulacaksın. Daha sonra bilgisayar çalışırken mevcut biosu söküp arızalı olanı takıp bios güncelleme yapacaksın. Eğer benzer anakart yakınında yoksa epromprogramlama cihazı bulup herhangi bir bilgisayarlar güncelleyeceksin. İlk seçenek dikkat diğer seçenek bilgi gerektirir. Eğer bunlar mümkün değilse bu işi yapan yerler var. 10ytl ye yükler sanırım. Yukarıdaki arkadaşın verdiği linkte her şey açıklanmış.
  • bu sorunu sürekli yaşıyorum abi ben cad-cam kullanıyorum ağır işlemeler verdiğimde blgsyr çok yavaşlıyo bazen donuyo restart restart sonuç yanık bi bios bu işin bi aleti falan yokmu alabileceğim?
  • dart eprom programlama cihazını nerden bulurum internette?
  • http://www.infogate.org/infogate/mjetprog.htm linkinde bir tane var ama pahalı bişey gerçi satan adamlar ucuz olduğunu söylüyor ama neyse.

Bu tekil kullanıcıları aşar tabiki ama açık arttırma yada ilan sitelerinde sürekli olarak satılıyor bunlardan. Böyle biyerden ucuza alınabilir tabiiki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.