Şimdi Ara

Binance borsasında komisyonsuz Bitcoin ticareti dönemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Binance borsasında komisyonsuz Bitcoin ticareti dönemi

Kripto para dünyasının en büyük borsası durumundaki Binance, beşinci yılına özel dikkat çekici bir kampanya başlatıyor. Sadece Bitcoin içeren işlem çiftlerinde komisyon oranı belirli bir süre sıfırlanıyor.

Sıfır komisyonlu Bitcoin ticareti

Yapılan duyuruya göre 08/07/2022 günü saat 17.00'den (TSİ) itibaren BTC spot işlem çiftleri için sıfır komisyonlu alım-satım dönemi başlıyor. Sıfır komisyonlu alım-satım BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDP ve BTC/USDT işlem çiftlerinde geçerli.

Ayrıca Bkz.Kripto Kraliçesi’nin başına ödül kondu

Tüm kullanıcılar 13 BTC spot alım-satım çiftinin her birinde sıfır piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyonunu tecrübe edebilecekler. VIP kullanıcıları için: Alım-Satım Komisyonu Seviyesi açısından, bu 13 BTC spot alım-satım çiftinin 30 günlük hacim hesaplaması etkilenmeyecek. Yine Spot Likidite Sağlayıcı Programı için bu 13 BTC spot alım-satım çiftinin piyasa yapıcı hacmi hesaplaması etkilenmeyecek.

Kaynak:https://www.binance.com/tr/support/announcement/10435147c55d4a40b64fcbf43cb46329

• Ufff, vay anam vay..

• piyasaya yeni yatırımcı çekmeye çalışıyor ama bence aralık ocak şubat bu aylardan ümitliyim. ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 8 Temmuz 2022; 22:35:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.