Şimdi Ara

Binali Yıldırım ın açıkça Kürdistan dedikten sonra CHPKK diyenlerin yorumunu merak ediyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadrylmz333

Yalanmı chpkk bu ülkeye chpkk yapmış cami kapatmaktan ezanı Türkçe okutmaktan başka
    Bak şurdan git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yalanmı chpkk bu ülkeye chpkk yapmış cami kapatmaktan ezanı Türkçe okutmaktan başka
    Bakın işte bu gibi, çok hücreli yaşam formundan öz eleştiri yapmasını bekliyorsunuz.
  • Kadrylmz333 K kullanıcısına yanıt
    Yav he he..
  • İyi bir mhp seçmeni olarak noktayı koyayım. Akp chp ye kurban olsun.

Kim ne derse desin

Andımız kaldırılır
    Tc yazıları kaldırılır
    Türk ve Türkiye isimleri Tob ve Tbb den kaldırılır
    Arabasında Ne mutlu Türküm Diyene yazılı araçlar trafik cezası alır.
    Apoya sayın denir
    Bayrak degissin denir
    Türkiye adı degissin denir
    Türk diye ırk yok denir

Bunu diyenler akp li yonetici ve yazarlar.

Buna ses çıkaramayan utanarak yazıyorum mhp

Türklük yok edilmesin ezilmesin diye yirtinan chp.

Akp ve mhp em vatan sever. Chp hain.

Şu yukarda yazdığım Chp ye kurban olsunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne acilipanda, ne omereyvah nede digerleri bu tip konulara giremiyorlar bile sonrada omo boz trol doguluz... bal gibide trolsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahatlıprens

Şunu anlamadınız hala kendi seçmenleri asla karar değiştirmezler onların seçmeninin karşısına çık binali kürdistan ifadesi kullandı de yalanlarlar dil şürçmesi derler inanamazlar bu yüzden kafaları rahat iktidar tarafının çünkü kendi seçmenine sen ne söylersen söyle gözleriyle görseler dahi yine gidip basarlar o oyu iktidara bu kadar basit o yüzden bu kadar rahat bir şekilde orda öyle burda böyle konuşuyorlar fakat kürtlerin bu söylemleri yiyeceğini düşünmüyorum ben sırf kürdistan dedi diye oy vereceklerini düşünmüyorum

• Mesele ne? Mesele, vatanı babalar gibi satmalarına karşı çıkılması, tüm fırtına bundan kaynaklı kopuyor.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    anlat bi de anlayalım

ezanın türkçe okunması neden gücüne gitti Allah Türkçe bilmiyor mu Sadece Arapça mı anlıyor

Madem neden dua ederken türkçe ediyorsun arapça et
    Namaza oruca abdest e niyet ederken neden Niyet ettim Allah rızası için . . . . diyerek başlıyorsan arapça başla

Camiyi ahır yaptılar dediniz yıllardır soruyoruz hangi Cami cevap yok

O babalar gibi satıp yediğiniz fabrikaların çoğunu yaptı CHP

• Ne istanbul muş arkadaş, adamlar zıvanadan çıktı
  • ponchik P kullanıcısına yanıt
    Senin pek anlıyacağın bişey değil ezan olayı şimdi dünyanın neresinde hangi ırktan olursa olsun ezan okunurken anlayabiliyorsun ama herkes kendi diline çevirirse anlayamazsın he bununla beraber o kürdistan dedi diye bi taraflarınızı yırttığınız hdp ile berabermisiniz şu anda başka sorum yok zaten ezana türkçe okunsa ne olacak diyen bi insanla tartışmaya girmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadrylmz333 -- 12 Haziran 2019; 8:58:48 >
  • quote:

Senin pek anlıyacağın bişey değil ezan olayı şimdi dünyanın neresinde hangi ırktan olursa olsun ezan okunurken anlayabiliyorsun ama herkes kendi diline çevirirse anlayamazsın he bununla beraber o kürdistan dedi diye bi taraflarınızı yırttığınız hdp ile berabermisiniz şu anda başka sorum yok zaten ezana türkçe okunsa ne olacak diyen bi insanla tartışmaya girmem
    Kürdistanı ne zaman ne için demiş önce anlayın

Kısmının açıklamasını bekliyorum

Ayrıca memleketin yarısı Türkçe bilmiyor ya türkçe olmayınca anlamayacak ezanı. . .

• ponchik P kullanıcısına yanıt
    Şimdi chp hdp ile ittifakmı başka sorum yok hadi akp hata yaptı siz ndn hdp nin kıçından ayrılamıyorsunuz ? Kürdistan dediği için bu kadar yaygara koparan lar Kürdistan’ı kurmak isteyen parti ile aynı saftasınız ? Kürdistan kelimesini de cumhuriyetten önceki bir olayı anlatırken kullanıyor bu bir bununla beraber Atatürk’te Kürtleri kullanıp savaşa soktumu vaatler verip Buda iki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadrylmz333 -- 12 Haziran 2019; 9:19:59 >
  • quote:

Şimdi chp hdp ile ittifakmı başka sorum yok hadi akp hata yaptı siz ndn hdp nin kıçından ayrılamıyorsunuz ? Kürdistan dediği için bu kadar yaygara koparan lar Kürdistan’ı kurmak isteyen parti ile aynı saftasınız ? Kürdistan kelimesini de cumhuriyetten önceki bir olayı anlatırken kullanıyor bu bir bununla beraber Atatürk’te Kürtleri kullanıp savaşa soktumu vaatler verip Buda iki
    Kurtuluş savaşında kürtler de savaştı çünkü o zaman zaten bu kadar ayrımcılık yoktu arada herkes doğuyu batıyı kendi vatanı olarak tek parça görüyordu ve onu kurtarmak için savaştı cumhuriyet kurulmadan önce bölgenin adı osmanlıda öyle tabir ediliyorsa ne desin adam

Kürdistana özerklik verecem veya siz kendi devletinizi kuracaksınız diye savaştırıp sonra mı kurdurmadı yani

Ayrıca teröristleri tanık orduyu sanık yapan akp değil chp hükümetiymiş gibi konuşuyorsunuz
    Şimdi kalkıp ama onlar fetö cüydü diye yırtmaya çalışmayın o fetöcüleri oraya koyan akp ise yaptıklarından da sorumludur
    Yargı ilerlerken pkk nın tanık olduğunu da bal gibi gördü

Şimdi muhalif olan iki partinin bazı konularda aynı görüşte olması ittifak mı oluyor?
    Napsın hdp bir şeye muhalefet edince onlar muhalefet ediyor diye chp o konuya muhalefet etmeyi bıraksın mı yani

Gezi gezi diye sallayıp duruyorsunuz chp bir olaya tepkisini muhalefetini ortaya koyarken eyleme pkk lılar yama yapmaya başlayınca napsın haklı eylemini sonlandırsın mı yani o eylemden terör unsurlarını ayıklamak hükümetin işi (akp Yerine hükümeti özellikle kullandım)

• Treth kullanıcısına yanıt
    CHP, tıpkı Atatürk gibi, bahçedeki güller için diğer tüm çiçekleri sökmeyen bir parti. Hâni, ırkçı faşist demeye hemen yetişiyorsunuz her fırsatta, esâs tescilli bölücü sizsiniz. Ülke sizin gibi tescilli irticacılardan kurtulmadıkça da ayağa kalkmayacak. İnsan hayatına yapılan yatırımları sıfırlayıp, eğitimsiz, sağlıksız, dinsiz, kimliksiz nesillerin arkasına saklanıyorsunuz. Dünkü gibi isyancı tarafta kalmayıp, hasbelkader kendinizi devlet nâmına çağrıştırabildiğiniz için vatansever olabilmiş değilsiniz. İkisi farklı şeyler. Bugün de her türlü kanunsuz işte imzanız var. Kırk fırın ekmek yemeniz lazım siyasi istikbaliniz için insan harcamaktan öteye amellerinizin olabilmesi için. Diken ekenlerin, toprağındaki ekini korumaya çalışan bahçıvana 'sök' demeye ne hakkı var ne meramı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

CHP, tıpkı Atatürk gibi, bahçedeki güller için diğer tüm çiçekleri sökmeyen bir parti. Hâni, ırkçı faşist demeye hemen yetişiyorsunuz her fırsatta, esâs tescilli bölücü sizsiniz. Ülke sizin gibi tescilli irticacılardan kurtulmadıkça da ayağa kalkmayacak. İnsan hayatına yapılan yatırımları sıfırlayıp, eğitimsiz, sağlıksız, dinsiz, kimliksiz nesillerin arkasına saklanıyorsunuz. Dünkü gibi isyancı tarafta kalmayıp, hasbelkader kendinizi devlet nâmına çağrıştırabildiğiniz için vatansever olabilmiş değilsiniz. İkisi farklı şeyler. Bugün de her türlü kanunsuz işte imzanız var. Kırk fırın ekmek yemeniz lazım siyasi istikbaliniz için insan harcamaktan öteye amellerinizin olabilmesi için. Diken ekenlerin, toprağındaki ekini korumaya çalışan bahçıvana 'sök' demeye ne hakkı var ne meramı.
    Ben senden farklı düşünüyorum. Yıllar önce bir fikir belirttim. Bu fikrin doğru olup olmadığını anlamak için bütün gücün sekülerden alınıp muhafazakara geçmesi gerekiyordu.

Geçti ve ben görmek istediğimi gördüm. Benim görüşüme göre bu ülke yozlaşmış seküler kişilerden kurtulmadığı sürece hiç bir yere varamayacak.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Lâfı çarpıtma, istediğini bulamayınca daha bir de vurun abalıya yapmak yerine 'yanlış düşünmüşüm' der kendini hesaba çekersin ve haklının hakkını verirsin - hakka konarsan, hem hırsız hem de haksız olursun. O seküler dediğin kişilerin bir ölçüsü vardı. Şuan yaşanan problemler, seküler dediğin kimselerin kurduğu erken uyarı sistemleri kalkıp, her sıkıntı kriz aşamasına varmadan davranılmadığı için oluyor. İstesen de istemesen de diken ekenlerin, bahçıvanlara verilecek bir hesabı var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.