Şimdi Ara

BİMEKS OUTLET MAĞAZASI %75'E VARAN İNDİRİM !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
13.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bimeks bana nedense bakkal gibi geliyor. Yani mağaza gibi gelmiyor.
  • arkadaşlar bimesi küçümsemeyin
    perakende sektöründe çok önemliler
  • %75 e varan indirim acaba hangi ürün veya ürünlerde uygulandı??? Ben çok büyük bir indirime şahit olamadım yoksa ben mi göremedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalekale

Bimeks outlet mağzasında, Bimeks'in diğer mağzalarında vitrinde ve mağaza içerisinde teşhir amacıyla sergilenen (yani ambalajı açılarak müşterinin incelemesine sunulan, çalışır durumda tutulan ürünler) ürünlerin satışı yapılıyor.

+1
  • Bu nasıl iştir!

Adamlar web sitelerine "İNDİRDİİİİİİİİİİİİİİK! %75 İNDİRDİİİİİİİİİİİİİKKKKK...!" diye slogan koyuyor, bu kadar arkadaşımız gitmiş, görmüş ,hiç birşey ucuz değil diyor.

En son vatanbilgisayar %25 indirim yaptığı gün millet mağazada ürün bırakmamıştı. Gerçek bi %75 olsa bence o mağaza ürün yetiştiremez. Zaten Bimeksten hiç alış-veriş etmek kısmet olmadı, ne zaman girsem , elim boş çıkıyorum...

Sonuç olarak bu kadar büyük olay gibi gösteripte , tüketiciye bi fayda sağlamadıklarında deliriyorum , bu cümleleri sarfetmedende rahatlayamıyorum. Kusurum varsa, Affola...
  • bimeks normali bıraksın outlet mağaza işine girsin , hayrına olur hiç yoktan ucuza satıyoz diyebilsinler ama neyi
  • edebiyat hocasımısın dostum:))
    quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

bimeksin outlet fiyatları bazı ürünlerde iyi fiyatlar olmasına rağmen genelde piyasada bulabileceğinizden daha pahalı.üzerinde durmaya gerek yok bence.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

KOPTUM YAWS...
    quote:

Orjinalden alıntı: sinangin

offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.

ARKADAŞLAR KOMİK OLAN NEDİR?

TÜRKÇEYİ GÜZEL KULLANALIM DEDİM.

BU MU KOMİK.

ona bakarsan sen de şu anda büyük yazarak bağırmaktasın ve bu da okuyuculara saygısızlık.tamam Türkçemiz doğru kullanılmalı ama kullanmayana da müdahale etme hakkı görmüyorum internette.

Evet bağırmaktayım. Çünkü gençlerin bu anadilimize olan saygısızlığını bir türlü anlamıyorum.

Neyse bu konu burada kapanmıştır. Daha fazla cevap vermeyeceğim bu konuda.

Çünkü TÜRKÇEYİ güzel kullanalım teklifim 4 kişi tarafından GARİP ve UYGUNSUZ görüldü.

Bu da olayın daha acı kısmı. Demek ki gerçekten millette oluşan bilincin (daha oluşmadan aslında) sonu da görünmüş. Yazık!

Ayrıca bu konuşmaları internetten yapmak daha kolay oluyor sanırım. Çünkü karşılaşsak gerçek hayatta ( en azından yaş farkından dolayı) bu şekilde olmayacağını düşünüyorum.

Hepinize sevgiler

ARTIK isteyen istediği Türkçe'yi kullanabilir. Ben sadece uyarı yapmışyım ama ilginç ve üzücü ki, bu konuda duyarlı olmak yerine kısaltılmış kelimeler ve yabancı dil istilasında kullanılan kelimeler daha revaçta görülüyor siz gençler tarafından.

Düzeltme: yazım hatası

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bussinesstr

insan bi katalog matalog koyar sitesine yahu...bu bimekside anlamak mmkn deil yahu???

sevgili kardeşim,

lütfen yazım kurallarına uyun.

Bu nasıl bir Türkçe anlamıyorum.

Bu kadar mı anadilimize verdiğimiz değer.

Anlamıyorum mümkün yazmak çok mu daha zor?

"mümkün" kelimesini tırnak içinde yazman gerekir. Ayrıca "çok mu daha zor" yazmışsın.üzgünüm ama "daha" kelimesinin bu cümlede kullanılması uygun değil.....Türkçe dersimiz bitmiştir.Bundan sonra türkçemizi toğru tüskün kullanak,hemi?
    not:"hemi" kelimesindeki "mi" ayrı yazılmalı

• 770 lira ya ipad 2 aldım hayırlısı bakalım yarın geliyor .inşaallah güzel çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pearar

770 lira ya ipad 2 aldım hayırlısı bakalım yarın geliyor .inşaallah güzel çıkar.

2007 konusunun altına cevap yazmak... İnsanın ipad alası gelmiyor...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.