Şimdi Ara

Bimdeki kızla konuştum sonuç olumsuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne zamandır kasiyer hanımla konuşuyoduk bakışıyoduk. Bu raf düzenlemesi yaparken falan kolay gelsin deyip halini hatrını soruyodum. O da öyle terslemiyodu güzelce cevap veriyodu. Dün çektim arabayı bimin önüne çıkmasını bekledim 1-2 saat. Akşam 4 gibi çıktı. Cesareti topladım karşımdan gelirken merhaba konuşabilir miyiz dedim o da direk hayırdır ne konuşacaz dedi. Zaten böyle deyince ne diyeceğimi de unuttum. Ben orda bocalarken eve gitmem lazım yürüyerek konuşalım dedi.
    Başladık yürümeye düzgünce anlattım durumu dedim markette sizi zor duruma sokmamak için kasada falan bişey demedim en son iş çıkış vaktinizde dışarda söylemek daha uygun olur, hoşlandım sizden tanışıp numaranızı alabilir miyim diye söyledim kıza. O da teşekkür ederim ben öyle bişey düşünmüyorum kimseyle iyi akşamlar dedi gitti. Bende soğukta geri bimin önüne döndüm arabayı aldım eve gittim .d
    Şimdi bime gitmekte sıkıntı. Yolumuzun üzeri giriyoduk alışverişi yapıyoduk. .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bime niye gitmeyeceksin. Isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu karaymis. Tecrube olmus iste. Unutma bir kadin Hayir derse belki demektir, belki derse evet demektir. Eger bir kadin evet derse kadin degildir. Yani sen yine ufaktan delikanliligi bozmadan asilmaya devam er bence kiz eglence istemiyor ciddiysen olabilir. Olmadi cicek yaptir aileni direk kizi istemeye gonder. Ama dikkat et kizi verirlerse yandin demektir evlilikten kacisin yok.
  • Hocam ya çok tipsizsiniz ya da kasiyer hanım lezbiyen.

çarşıya gidip 2 kilo james dean karizması alıyorsunuz ve gerisi geliyor .....
  • _BigbyWolf_ kullanıcısına yanıt
    Laf konuştu

• Ters giden birşey de yok allah allah. nedendir acaba.

%100 diyemem ama %55 i iyi gitmiş. bence önceki diyaloglar kısa oldugu için hanım kızımız güvenemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydata -- 9 Ocak 2019; 20:13:32 >
  • ydata kullanıcısına yanıt
    Herhalde hocam. Mağaza çok kalabalık oluyo max. 15-20 saniye kızla konuşabildim başka yok.

• Hocam taktiği veriyorum. Hemen 2 tane pusat alıyorsun. Giriyorsun mağazaya 20 kişiyi kesiyorsun ve kızı kolundan tutup gel diyorsun ! nereye diyor bir tokat vuruyorsun. Gel n'ulan diyorsun. Kılıçlarla nikah dairesine hemen düğünü yapıyoruz. Dh olarak mutlulugunu paylaşıyoruz
  • Hocam migrosa bak ordaki kızlar daha iyi diyolar

• Sabır selamet
    1- sanal ortamdda kızlara yavşanm durumları
    2-bimdeki kıza yavşama
    Hayatımdaki en büyük 2 cringe sebebi sizsiniz be
  • Bime niye gitmeyeceksin. Isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu karaymis. Tecrube olmus iste. Unutma bir kadin Hayir derse belki demektir, belki derse evet demektir. Eger bir kadin evet derse kadin degildir. Yani sen yine ufaktan delikanliligi bozmadan asilmaya devam er bence kiz eglence istemiyor ciddiysen olabilir. Olmadi cicek yaptir aileni direk kizi istemeye gonder. Ama dikkat et kizi verirlerse yandin demektir evlilikten kacisin yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de yoklamaya devam edebilirsin hocam. Edebini takinmaya günlük hayatına devam etmeye ara vermeden akışına birak. Bakarsın bu sefer hanım kızımız der bir şeyler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pipisipispis P kullanıcısına yanıt
    ergen cevapladı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.