Şimdi Ara

BİM (UZAKTAN KUMANDALI ARABA) 49 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eskiden benim vardı.O zamanın 15 lirasına almıştım.2 saat şarj ederdin yarım saatte biterdi şarjı.Ama çok fena yokuş çıkardı.Kaptırmadan bile çıkardı yokuşları
  • So .., ?
  • Alan var mi beyler .
    Malzeme kalitesi falan nasil?
  • 20-30 olaydı düşünmeden alırdım ama 50TL olunca insanın atlayası gelmiyor..
  • Kırmızı X6 aldım :) Öncelikle şunu söylemeliyim,modelleme çok iyi,baştan sağma degil.Mercekli farın içine xenon far konulması çok iyi olmuş ve karanlıkta çok iyi aydınlatıyor.Hızı çok iyi,direksiyonun kırımı fazla degil.Kapıların açılmaması ve sadece ön farların çalışması eksiklik olarak görülebilir.Sonuç olarak bu paraya bu kadar kaliteli modellenmiş ve şarj edilebilir olan ürün bulmak zor parasını kesinlikle hakediyor.

Aslında Q7 hastasıyım ama jantın S-LINE jantı olmadıgından ve X6 nın özellikle kırmızı renginin albenisi oldugu için aldım.Ama yarın bir tanede beyaz Q7 almayı düşünüyüyorum.

İYİ AKŞAMLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN_93 -- 18 Aralık 2011; 20:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

Kırmızı X6 aldım :) Öncelikle şunu söylemeliyim,modelleme çok iyi,baştan sağma degil.Mercekli farın içine xenon far konulması çok iyi olmuş ve karanlıkta çok iyi aydınlatıyor.Hızı çok iyi,direksiyonun kırımı fazla degil.Kapıların açılmaması ve sadece ön farların çalışması eksiklik olarak görülebilir.Sonuç olarak bu paraya bu kadar kaliteli modellenmiş ve şarj edilebilir olan ürün bulmak zor parasını kesinlikle hakediyor.

Aslında Q7 hastasıyım ama jantın S-LINE jantı olmadıgından ve X6 nın özellikle kırmızı renginin albenisi oldugu için aldım.Ama yarın bir tanede beyaz Q7 almayı düşünüyüyorum.

İYİ AKŞAMLAR

Burdaki resimlerde kötü görünüyor. Fotoğraf çekme imkanın varsa koyabilir misin?

• Bende audi q7 aldim. Arkadasin dedigi gibi gayet guzel modelleme. Farida iyi aydinlatiyor. Yuksek kalin halida dahi suruluyor. Direksiyon acisi az ama ben surmek icin almadim zaten . Bu fiyata kumandasizini bile bulamazsiniz 50 tl ye cok iyi. Bmw kirmizi cok iyiydi fakat x6 hosuma gitmedigi icin audi akar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlardan fotoğraf bekliyorum
  • ben eminönünden almıştım hala duruyor ama aküsünü kırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Bunlara 49 vereceğinize 30-40km hız yapan uzaktan kumandalı arabalar var hem de nissan skyline,mitsubishi evolution modifiyeli üstelik 120TL falanlar...

Link var mı ?

Her oyuncakçıda var hocam git bi sor görevlilere... Nikko marka al ama alacaksan.

http://www.locopoco.com/kategori/nikko-oyuncak.aspx

1-2 Ay idare etsin hevesimi alayım diyorsanız bim deki gayet güzel.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden al�nt�: viper17

quote:

Orijinalden al�nt�: KinGoRkeM35

quote:

Orijinalden al�nt�: vinorosso

quote:

Orijinalden al�nt�: KinGoRkeM35

Bunlara 49 verece�inize 30-40km h�z yapan uzaktan kumandal� arabalar var hem de nissan skyline,mitsubishi evolution modifiyeli �stelik 120TL falanlar...

Link var m� ?

Her oyuncak��da var hocam git bi sor g�revlilere... Nikko marka al ama alacaksan.

http://www.locopoco.com/kategori/nikko-oyuncak.aspx

1-2 Ay idare etsin hevesimi alay�m diyorsan�z bim deki gayet g�zel.

hocam burdaki 110 tl likler 8,5km yapıyor 330 tl olan bile 24 km arkadaş demiş 30-40 km

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

satışta yokki
    http://www.bim.com.tr/default.html

Her an alınabilecek birşey değil. Sınırlı sayıda cuma günü satışa çıktı. Şubelerde kaldıysa alınabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKM

Bende audi q7 aldim. Arkadasin dedigi gibi gayet guzel modelleme. Farida iyi aydinlatiyor. Yuksek kalin halida dahi suruluyor. Direksiyon acisi az ama ben surmek icin almadim zaten . Bu fiyata kumandasizini bile bulamazsiniz 50 tl ye cok iyi. Bmw kirmizi cok iyiydi fakat x6 hosuma gitmedigi icin audi akar

Hayırlı olsun Bu arada arkadaşlar resim koyma olanagım yok,bim'e gidip hepsini görürseniz daha iyi bir fikir sahibi olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.