Şimdi Ara

BİM Şubesel Sıcak Fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
14
Favori
25.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şok'da da benzer fiyatlar var kaşar için. Peynir konusunda en rekabetçi kipa ve carrefour sanırım.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    ŞOK markette MİS ürünleri var hoşuma gitmedi bir de reklamlarda SEDA SAYAN beni çok itti iyice soğudum onlardan ayrıca yolum düşmüyor,
    buralarda kipa'da yok,

edit : mesajı yanlış okumuşum, CARREFOUR MİGROS :D
    MAALESEF carre... da uzak, fiyatlarından bilgim maalesef yok.

MİGROS ise peynir konusunda hep fiyat yapar ama önce arttırıp sonra indirir fakat geçenlerde tüm paketli peynirlerde ikincisi %50 (aksiyon ürünleri dahil) indirim yaptı sanal marketten kod falan derken yeteri kadar stok yaptık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 8 Aralık 2016; 0:10:29 >
  • Mis ürünleri ak gıda üretimi, ülker içim yani. Kaşar olarak en ucuzu halk marka olması lazım. 13-14 TL oluyor yanlış hatırlamıyorsam genelde.
  • 1 TB SEAGATE 109 TL Alindi. Gecen ay 179 TL satilmiş. Izmir-Menemen şb. Başka kalmadi malesef ama baska şubelerde olabilir
     BİM Şubesel Sıcak Fırsatlar BİM Şubesel Sıcak Fırsatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pagos

1 TB SEAGATE 109 TL Alindi. Gecen ay 179 TL satilmiş. Izmir-Menemen şb. Başka kalmadi malesef ama baska şubelerde olabilir
     BİM Şubesel Sıcak Fırsatlar BİM Şubesel Sıcak Fırsatlar

109-TL'ye alabilecek biri varsa kargo ile İstanbul'a gönderebilir mi?
    Benim evin altında A101 tam karşısında da Bim var. Bizdeki Bim'in müdürü tam ketum. hiç indirim yapmıyor. Yazdan kalan ve birçok mağazada indirime kalan Kav marka mtek kullanımlık mangalları birçok bim 4,95'e sattı bizde hala aynı fiyat etiketi ile yerinde duruyor ki zaten satışım çok diye indirime mal sokmuyor.

İstanbul'da ki mağazalarda bu Seagate 1TB hard diski gören var mı?

• mustrix M kullanıcısına yanıt
    Adanada da bazı şubelerde gördüm 120 ye düşmüştü. İhtiyacım yok diye almadım.

• Benim eve çok yakın bir BİM var, tam cadde üzerinde. Günün her saati 2 kasada da sıra var. Çılgın iş yapıyor. Bu indirimleri görmem imkansız
  • Çok zengin bir mühendis olarak konuşuyorum, BİM'in bu ürünleri ne yenir ne içilir arkadaşlar, aman diyim sağlığınıza yazık, yapmayın etmeyin, iki kuruş daha fazla verin ama sağlığınızdan olmayın...... Şaka lan şaka gidin yiyin için istediğiniz kadar, tamam Bim'İn ürünleri ultra lüküs kaliteli olmayabilir ama çok kötü ürünler olsaydı ülkenin %90'ı çoktan pert olmuştu zaten...

• Maalesef hileli gıda ürünlerinin etkileri her zaman kısa vadede görülemeyebilir. Mesela pastörize sütler doğurganlığa etki eder ama 2 nesil sonra etkisini hissedebilirsiniz.

• Bim de hiç rastlamadım öyle indirime girmiş bir şeye bizim buralarda kalmıyor silip süpürüyorlar..
    Bim de yiyecekten, giyeceğe, mutfak eşyasına kadar bütün ürünler limitte ama testten geçer almıştır güvenle tüketebilirsiniz. uluslararası tarafsız test lab. sonuçları bunlar. sürekli tükettiğim güzel ürünleri var ancak şuan favorim babası olan File marketlerdir..
    içinde yok.. yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsunamic

Çok zengin bir mühendis olarak konuşuyorum, BİM'in bu ürünleri ne yenir ne içilir arkadaşlar, aman diyim sağlığınıza yazık, yapmayın etmeyin, iki kuruş daha fazla verin ama sağlığınızdan olmayın...... Şaka lan şaka gidin yiyin için istediğiniz kadar, tamam Bim'İn ürünleri ultra lüküs kaliteli olmayabilir ama çok kötü ürünler olsaydı ülkenin %90'ı çoktan pert olmuştu zaten...

Bim Lcw gibi markalarda kendi bünyelerinde ciddi laboratuvarları var. ürünlerini sürekli orada kontrol ettiriyorlar. Bir tanıdığım LCW'ya mal tedarik etmişti ancak ürünlerinde ki boya sıkıntılı çıktığı için hem tazminat ödedi hem de malı veremedi. Çok büyük zarara uğramıştı. Bim'de tedariğini yaptığı mallardan sürekli numuneler üzerinde test yapıyor. o konuda güveniyorum. Ancak imkan varsa kaliteli ürünleri almak gerek.

• Şaka bir yana Bim küçük şubelerle mağaza giderlerini düşürdüğü gibi yüksek montanlı alım yaparak ürünlerin birim maliyetlerini de düşürdü, buna ek olarak dağıtım ağı birim maliyetleri de düşmüş oldu. Buradan son tüketiciye olan ürün fiyatlarını da piyasaya oranla düşük tutabildi. Son durumda ise, ilk üç çeyrekte 15 milyar TL ciro yapmış, 477 milyon kar yazmış, kasasında 600 milyon TL nakit var, 500 milyon da geçmiş yıl karı var. Bu kar hem tüketicinin hem de üreticinin cebinden çıkıyor. Belki komik gelebilir ama bu tür mağazacılık enflasyonun %80'lerden buralara gelmesinde çok etkili oldu (sıcak fırsatçıların etkisi daha büyük tabii :)). Çünkü doğrudan üretici üzerinde fiyat baskısı var, herkes bir altına baskı yapıyor. Tabii vatandaş yavaş yavaş rasyonelleşiyor, daha kaliteliyi daha ucuza mümkün olduğunu yeni yeni anlıyor. Ve bunu gitgide daha fazla talep ediyor. Şimdi o birikmiş karlar git gide daha çok vatandaşın cebinde kalacak, kalite daha da artacak (mantıklı olan bu ama bu ülkede her an her şey değişebiliyor maalesef). Buradan çıkacak sonuç BİM bitmemiştir, dağılabiliriz :)

• Konunun ilk mesajındaki şubede 22 Aralık'a kadar geçerli şu indirimler var,

1 kg aknaz tost peyniri 11,50 TL (Ak gıda İçim üretimi)
    500 gr. Berk Seylan Çayı 11,50 TL (Hancı marka üretim, güzel bir sri lanka çayı.)
    5 kg. Un 5,50 TL
    2 lt. sıvı yağ 8,45 TL
    3 kg. yumuşatıcı 3,75 TL (Viking temizlik üretimi)

Aklımda kalanlar bunlar. Yine güzel indirimler yapmışlar.
  • @network ;

A101 kendi ürünü olan ahir kaşar'da yine fiyat yaptı,
    az önceki mesajınız şubesel olsa da ben yine yolumun üzerindeki BİM'lere AKNAZ 1000 gram TOST peyniri için bakacağım teşekkürler

ayrıca malum mevsimlik işçi gibi kullanılan/kullanacağımız (maximum 4 ay kullanım 8 ay yatıyor) şu ürün A101 'DE 32.00 Tl'den satışa girdi ancak fiyata vurdular 19.90 Tl den aldım, F/P olarak çok tatminkar, konu BİM başlığı olsa da yakınında A101 de bulunuyor ihtiyacı olan varsa ŞUBELERE baksın
    http://www.akakce.com/narenciye-sikacagi/en-ucuz-sinbo-sj-3140-fiyati,4641696.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 18 Aralık 2016; 14:39:2 >

• BİM bu konuda çok standart hocam. Şubesel ise şubesel bırakıyorlar kesinlikle. Genel indirim huyu pek yok, denk geldiğim kadarıyla. En geleni dondurma indirimiydi yani öyle düşün. Tenha şubeleri zorlayın, şubelere de sorun cirosu düşük BİM'leri öğrenin oradaki çalışanlardan bilgi alırsınız. Ben öyle yapıyorum mesela. Yol üstünde BİM görürsem kesinlikle giriyorum.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    hangi bimde hocam kalmışsa bakalım ?
  • EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    Kalmamış 1 hafta oldu zaten

• Yeni Açılan bir şubede 89-99 TL ye 1TB harddisk satılmış duyduğuma göre.

sanırım forumdan kimsenin haberi olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir ve ilçede açılmış

• Bu kadar mesaj yazıp da asıl mesajı yazmayanları kınıyorum: BİM BİTMİŞ!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.