Şimdi Ara

BİM de satılan 82 ekran TECHWOOD LCD TV -950 YTL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
57.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: meta80

tse(ts) ve ce belgeleri varsa satılabilir
    biliyorsunuz piyasada 130-140 ytlye satılan 37 ekran tvler var
    benim kızdığım nokta bu tvyi vestel markasını basıp satsa olmaz mı
    şimdi memur arkadaş az değil 950 ytl(maaşı bir aylık)
    verecek iki yıl sonra tv giderse ne olacak bilgisayar ve monitörlerden biliyoruz
    (bende vestel lcd var 42750 memnunum ama vestel diye aldım)

arkadaşım ilk mesajımı okuduysan orada da yazmıştım
    satış stratejisi ve pazarlama teknikleri bular
    evet yine vestel üretiyor ve yine aynı kalitede ama özelliklerinden arındırılarak satılıyor bu ürünler mesela vestel 37 ekran tv de menü zenginliği vardır ses de eq ayarı vardır iki scart girişi vardır 250-300 ytl ye satar ama aynı ürünü regal adı altında standart menü ve tek scart olarak 120-150 ytl ye satar
    bu o ürünü kalitesiz yapmaz ki
    burada amaç şudur;pazarda mümkün olduğunca daha fazla kitleye hitap etmek
    kabul etmek gerekirki alt-orta-üst segment alıcı grubu vardır ve her birinin tercihleri farklıdır
    gelir seviyesi ile paralel olarakher alıcı grubu kendi gücünün yettiği ürünü alır mesela buna örnek olarak regali alt,vesteli orta,whirpool u ise üst segment yapabiliriz (örnektir)
    regal buzdolabı 800 vestel buzdolabı 1500 ,whirpool buzdolabı ise 2500 ytl den satılıyorsa ve bu ürünleirn hepsi aynı üretici firmadan çıkıyorsa regal dandik bir ürünmü olmuş oluyor...???...
    bakın isteyen varsa resimlerini çekip yollayabilirim ben evime regalin oçm sini mikrodalgasını klimasını vs aldım.aslında vestel alabilecek durumdayım (whirpool alamam mesela bana çok pahalı geliyor) ama vestel yerine regali aldım neden...???... içleri aynı o yüzden ve inanın ki BİREBİR AYNI .o zaman neden daha fazla para vereyim bırak üstünde regal yazsın neticede aynı kaliteyi alıyorsam benim çin sorun yok...haaa oçm çift su girişli değilde tek su girişli , olsun bana lazım değil ki

tüm bunlardan yola çıkarsak ürün arasındaki marka farkları kalitesinden ziyade özelliklerini belli eder benim oçm den verdiğim örnek gibi mesela ben çift su girişli makinayı alsam ne olacaktı ki zaten kullanmıyrum. o zaman kullanmadığım özelliğüe neden para ödeyeyim.tüm bunları düşünerek bu firma sizinde alabileceğinizi düşündüğü ama piyasadaki eşdeğerlerinden daha az özellikli bir ürünü piyasaya başka bir isimle veriyor.neticede bu bir üçkağıt değil yalan dolan değil koskoca zorlu ibaresini altına koyuyor ve yine kendi servisleri ile aynı kalitedeki servis hizmetini sana veriyor...vs vs vs ...

• Benimde demek istedigim hep bu zaten,yani ben regal,vestel,arçelik,vb gibi ürünleri evime sokmam ama siemens(alman üretimi)whirpool(dışarı üretimi)elektrolux(vestel olmayan üretimi)general elekltrik markalarını alırım vede çok pahalı degil,bu markaların 5.000 ytl buzdolapları oldugu gibi 2.800 ytl buzdolapları var ve vestelden çok kaliteli,hani dediginiz gibi alt üst segmente uyarlamaya çalışıyorum kendimi,sonra başım agrımasın diye.kalitede degişiklik yok diyorsunuz ama ses unsuru kalite degilmi vstel çamaşır makinesinin bulundugu yerin üstüne 5 kapıda çekseniz sesten durulmaz ama mielenin,siemens(IQ serisinin yanında uyursunuz,bana göre ses kalitedir buda arçelik,vestelde yoktur en üst modellerinde bile

İzmirde hıfsıjanın oradaki elektrolux satan magaza bana buzdolaplarını gösterirkern bakın bunlarda vestel üretimi herşeyiyle kendini belli ediyor demiştiki dogru kapı koloundan tutunda içine kadar kötü ötesi,ha diyeceksiniz bunu oradaki satıcı söylemese anlarmıydınız 20 sene bu işin meraklısyımki bir bakışta kendini belli eden tek ürünler yerli ürünlerdir,dizaynında tututnda ben kötü malzameyi denilen malzaemeye kadar insan elini degdirince dahi kötü plastigi anlıyor.Zaten gene izmir ENPLUS magazasındada ürünlere bakarken şu anki incelediklerim buzdolabı oldugu için en son onlara yöneldim bütün markalara baktım ve bazıları vardıki olmaz bu kadar denecek kadar kötü bunlar yerlimi dedim oradaki bayan tam bilmiyorum diyerek magaza sorumlusunu çagırdı o arkadaşta evet vestel manisa üretimi elektrolux bunlar dedi,bu gibi onlarca örnek var,fazla söze gerek yok zaten dahalen bizim avrupa standardını yakalamadıgımızı bilmeyende yok aslada yakalayamayacagız bu işverenlerle.yputubede baya gezen vestel ve regal ürünlerin görüntüleri var.

Bunun gibi,

http://www.youtube.com/watch?v=W5amvRhMcmk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutklima -- 10 Kasım 2007; 12:33:50 >

• ben gerçekleri kabul ediyorum,problem yok demiyorum ama bu sadece yerli ürünlerde değil onu anlatmaya çalışıyorum ve bu kadarda vahim durumda değiliz bence.
    evet bende bazı örnekler verebilirim , mesela servisin bana '' banyoda kullanmamalısınız'' dediği bir indesit çamaşır makinası,sessiz çalışması için rüzgar panelinin sökülmesi gerektiği söylenen (yetkili servisi tarafından) samsung klima,2 yılda tüpü arıza yapan (kırmızı katod bozuldu) sharp 70 ekran crt tv. ve hafızamı zorlasam buna benzer verebileceğim örnekler vs vs ve hepsi de kendi evimde kullandığım ürünler...tv yi attım,klimayı sesli olarak kullanmaya devam ediyorum,oçm yi 10 ytl ye hurdacıya verip gittim regal roza 800 aldım...yani problem her yerde var her markada var önemli olan sonrası,bakın mesela yukarıda verdiğim sony servis örneği ile ilgili düşüncenizi söylememişsiniz.ben bunu sallamıyorum açın sony servisine telefonu ve sorun.onlar sınırlı servis hizmeti veriyor diye ben kaç gün tv izlememekle cezalandırılacağım ...???...

• quote:

Orjinalden alıntı: meta80

arkadaşım ilk mesajımı okuduysan orada da yazmıştım
    satış stratejisi ve pazarlama teknikleri bular
    evet yine vestel üretiyor ve yine aynı kalitede ama özelliklerinden arındırılarak satılıyor bu ürünler mesela vestel 37 ekran tv de menü zenginliği vardır ses de eq ayarı vardır iki scart girişi vardır 250-300 ytl ye satar ama aynı ürünü regal adı altında standart menü ve tek scart olarak 120-150 ytl ye satar
    bu o ürünü kalitesiz yapmaz ki
    burada amaç şudur;pazarda mümkün olduğunca daha fazla kitleye hitap etmek
    kabul etmek gerekirki alt-orta-üst segment alıcı grubu vardır ve her birinin tercihleri farklıdır
    gelir seviyesi ile paralel olarakher alıcı grubu kendi gücünün yettiği ürünü alır mesela buna örnek olarak regali alt,vesteli orta,whirpool u ise üst segment yapabiliriz (örnektir)
    regal buzdolabı 800 vestel buzdolabı 1500 ,whirpool buzdolabı ise 2500 ytl den satılıyorsa ve bu ürünleirn hepsi aynı üretici firmadan çıkıyorsa regal dandik bir ürünmü olmuş oluyor...???...
    bakın isteyen varsa resimlerini çekip yollayabilirim ben evime regalin oçm sini mikrodalgasını klimasını vs aldım.aslında vestel alabilecek durumdayım (whirpool alamam mesela bana çok pahalı geliyor) ama vestel yerine regali aldım neden...???... içleri aynı o yüzden ve inanın ki BİREBİR AYNI .o zaman neden daha fazla para vereyim bırak üstünde regal yazsın neticede aynı kaliteyi alıyorsam benim çin sorun yok...haaa oçm çift su girişli değilde tek su girişli , olsun bana lazım değil ki

tüm bunlardan yola çıkarsak ürün arasındaki marka farkları kalitesinden ziyade özelliklerini belli eder benim oçm den verdiğim örnek gibi mesela ben çift su girişli makinayı alsam ne olacaktı ki zaten kullanmıyrum. o zaman kullanmadığım özelliğüe neden para ödeyeyim.tüm bunları düşünerek bu firma sizinde alabileceğinizi düşündüğü ama piyasadaki eşdeğerlerinden daha az özellikli bir ürünü piyasaya başka bir isimle veriyor.neticede bu bir üçkağıt değil yalan dolan değil koskoca zorlu ibaresini altına koyuyor ve yine kendi servisleri ile aynı kalitedeki servis hizmetini sana veriyor...vs vs vs ...
    Vestel ile Regal konusunda size hak veriyorum.Ama Vestel zaten beyaz eşyada başlı başına rezalet bir marka.Whirlpool ise Vestel ile tamamiyle alakasız.Şu an sadece 2-3 model fırınları ile çamaşır makinesini Vestel yapıyor.Onların kalitesizliğini ise göz ucuyla bakarak anlayabiliyorsunuz.Whirlpool buzdolapları İtalyan malı ve oldukça tatmin edici kalitesi var.Öyle 2500YTL falan da değil.Fiyatları 1300-1800 YTL arasında değişiyor.Oldukça uygun bence(Vestel'in de bu fiyatta olduğu düşünülürse)Regal'den ise kat kat daha kaliteli ve üstün.
    Dediğiniz olay aslında Profilo beyaz eşya için mantıklı.Siemens-Bosch ile %100 aynı üretim ve 450YTL'ye 800 devirli makinesi var mesela.Aynı makine Siemens-Bosch markasıyla 600YTL'ye satılıyor.Vestel'e ve Regal'e 10 basacak kalitede.Demek istediğim almadan evvel tüm markaları incelemek lazım.Buraya yazılmış 1300 YTL civarlarına Toshiba varmış.O varken bu tv'yi alırsak yazık olur bence.Bi komşum bana danışmadan almış,iade etmesini söyledim.Nasılsa BİM satıyorsa ucuzdur diyerek hiç araştırmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 10 Kasım 2007; 12:12:58 >

• candogan62
    verdiğim rakamları yazarken parantez içinde örnektir diye yazdım zaten

whirlpool konusunda ise şunu söyleyebilirim zira bir iki noktayı sanırım yanlış biliyorsunuz Geçtiğimiz yıl Amerika’da satın aldığı Maytag Corp ile bünyesinde bulunan marka sayısını 12’ye çıkaran Whirlpool vestel ile de şu an görüşme aşamasındadır ve %50 beyaz eşya hisselerini almak ile ilgili halen görüşmektedir hatta yanlış hatırlamıyorsam eğer geçtiğimiz haftalarda bu konuda bir niyet mektubuda imzalanmıştır dolayısıyla bu girişimdeki bir firmanın kendi malını kalitesiz ürettirmesi mümkün değildir...ya da sizin mantığınızla o zaman ortaya şu sonuç çıkmaktadır.yerli yabancı her iştirakci türkiye pazarına, türkiye şartları ve tüketicisine uygun ürün sürüyor...
  • Sayın ''ADO''

''yerli yabancı her iştirakci türkiye pazarına, türkiye şartları ve tüketicisine uygun ürün sürüyor... ''

Evet hem bu hemde yerli sanayicimiz nerede en kalitesizi varsa onları özellikle getirtiyorki cebi daha fazla dolsun,bu zihniyet bitmedikçe bizden hiç bir şey olmaz,bunu biliyorum,ama elimizden bir şey gelmiyor patron ne derse o oluyor yoksa kapı dışarı ediliyorsunuz,nerede kalitesiz malzeme parça varsa onları bizzat seçerek iç piyasaya sürüyorlar,bu her konuda böyle sadece elektronik pazarda degil.Burada halkın bilinçsizliginden faydalanıyorlar.

Ayrıca şu konununda kaldırılması pek manidar olmuş,insanında aklına türlü türlü sorularda gelmiyor degil hani,taraflımı tarafsızmı diye,

http://forum.donanimhaber.com/m_14022922/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutklima -- 10 Kasım 2007; 13:10:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ado

candogan62
    verdiğim rakamları yazarken parantez içinde örnektir diye yazdım zaten

whirlpool konusunda ise şunu söyleyebilirim zira bir iki noktayı sanırım yanlış biliyorsunuz Geçtiğimiz yıl Amerika’da satın aldığı Maytag Corp ile bünyesinde bulunan marka sayısını 12’ye çıkaran Whirlpool vestel ile de şu an görüşme aşamasındadır ve %50 beyaz eşya hisselerini almak ile ilgili halen görüşmektedir hatta yanlış hatırlamıyorsam eğer geçtiğimiz haftalarda bu konuda bir niyet mektubuda imzalanmıştır dolayısıyla bu girişimdeki bir firmanın kendi malını kalitesiz ürettirmesi mümkün değildir...ya da sizin mantığınızla o zaman ortaya şu sonuç çıkmaktadır.yerli yabancı her iştirakci türkiye pazarına, türkiye şartları ve tüketicisine uygun ürün sürüyor...
    Konuyu biliyorum ama şu an Wihrlpool'un çoğu ürünü ithal.Vestel'in ürettiği model sayısı 5-6 tane var.
    Vestel'in ürettiğiyle orijinal Whirlpool'u karşılaştırdığınızda aradaki farkı çok bariz görebiliyorsunuz.Fikir vermesi açısından iki link veriyorum.Farkı siz de göreceksiniz.
    Firmalar çoğunlukla kendi malını kalitesiz ürettirmez ama Whirlpool Vestel'e bulaşarak maalesef bu hatayı yaptı.Şimdiden kaliteyi oldukça düşürdüğünü bariz bir şekilde görebiliyoruz.Vestel'in %50 satın alınırsa fark iyice açığa çıkacak ve Whirlpool belli başlı birkaç model dışında alınamaz hale gelecek bence.

Whirlpool'un İtalyan üretimi
    http://www.whirlpool.com.tr/TR/urun_detay.aspx?uid=20212331&lgid=15
    Vestel'in üretimi
    http://www.whirlpool.com.tr/TR/urun_detay.aspx?uid=20212483&lgid=15

Fotoğraftan bile anlaşılabiliyor fark.

• quote:

Orjinalden alıntı: mutklima

Sayın ''ADO''

''yerli yabancı her iştirakci türkiye pazarına, türkiye şartları ve tüketicisine uygun ürün sürüyor... ''

Evet hem bu hemde yerli sanayicimiz nerede en kalitesizi varsa onları özellikle getirtiyorki cebi daha fazla dolsun,bu zihniyet bitmedikçe bizden hiç bir şey olmaz,bunu biliyorum,ama elimizden bir şey gelmiyor patron ne derse o oluyor yoksa kapı dışarı ediliyorsunuz,nerede kalitesiz malzeme parça varsa onları bizzat seçerek iç piyasaya sürüyorlar,bu her konuda böyle sadece elektronik pazarda degil.Burada halkın bilinçsizliginden faydalanıyorlar.

Ayrıca şu konununda kaldırılması pek manidar olmuş,insanında aklına türlü türlü sorularda gelmiyor degil hani,taraflımı tarafsızmı diye,

herhangi bir mani aramaınza gerek yok
    her markaya kuruluşa olduğu gibi bu konudaki girmalarada karalama yapılmasına izin veremiyoruz maalesef
    bu arada nasıl olmuşta mayıs ayından bu güne kadar silinmemiş bende de hayret uyandırdı çünkü forum olarak politikamız bellidir
    kişi ve kuruluşlara markalara bu marka çalışanlarına vs vs vs buradan atıfta bulunulmasına (dayanaksız) izin vermiyoruz,herhangi bir sebep ile açılmış olan konu tamamen yerli firmaları karalama politikası amacıyla kullanılmış olduğundan gösterimden kaldırılmıştır...

• quote:

Sayın ''ADO''

peki şu noktada bir şey sormak istiyorum
    siz vestelin sahibisiniz bu ürünü satarak para kazanıcak faka sanayi ve ticaret bakanlığınında kesin talimatı ile bu ürüne 3 yıl boyunca servis hizmeti vericeksiniz.ürünü sattınız ve yarısını kar olarak cebinize attınız bu 3 yıl içerisinde kalitesizliğinden dolayı bu ürün için 10 kere servis hizmeti verdiniz.peki bu servis hizmeti bedavamı acaba.araçların yakıt parasına kadar her türlü ödemeyi servis sizden alıcak,yol bedeli işçilik malzeme kargo nakliye vs vs size bu kalitesiz ürünün geri dönüşü ne olur acaba?
    peki bu şekilde hangi sanayici ayakta kalabilir ?türkiye genelinde 600 servis var ve daha halen multi kumanda kullanamayıp arıza yazdıran tüketicilere servis hizmeti veriyor ve bunun parasını zorludan (yani sizden) alıyoruz.peki siz demezmisiniz kardeşim kuandayı kullanmayı bilmiyorsa ve bu bir arıza olmadığına göre neden servis ücretini ben ödeyeyim...???...
    her iki mantıkdanda yola çıksak siz zarar eden kuruluş olursunuz.size tekrar söylüyorum en dandiğini getirrtiyorlar dediğiğiniz ürünleri zaten burada manisadaki tesislerde yapıyorlar.evet diot direnç vs olarak dışarıdan geliyor ancak pertinax uygulamalarından fırınlanmasına boyanmasına kadar kadar her şey burada yapılıyor,kim 1 yıl sonra arıza yaptırtıp bedava servis hizmeti vermek isterki
    kaldı ki bir çok ürününede 7 yıl garanti veriyor neden bedava hizmet vermeyi göze alsın ki...???...

• quote:

quote:

Sayın ''ADO''

her markaya kuruluşa olduğu gibi bu konudaki girmalarada karalama yapılmasına izin veremiyoruz maalesef
    bu arada nasıl olmuşta mayıs ayından bu güne kadar silinmemiş bende de hayret uyandırdı çünkü forum olarak politikamız bellidir
    kişi ve kuruluşlara markalara bu marka çalışanlarına vs vs vs buradan atıfta bulunulmasına (dayanaksız) izin vermiyoruz,herhangi bir sebep ile açılmış olan konu tamamen yerli firmaları karalama politikası amacıyla kullanılmış olduğundan gösterimden kaldırılmıştır...

Bence manidar olmasının altında ben bir şeyler arıyorum,siz katılmayabilirsiniz herkes aynı düşüncede olmak zorunda degil,

forumda kişiler kötüye kötü demeyeceklermi,nasıl zarif ,kibar şekilde anlatacaklar başı yananlar acaba,vestel klima ve beyaz eşyada yetersiz bir markadır öylede kalacagını kendi ispatlamıştır,1984 senesinden beri geri giderek,o zamanki tvler şimdikilerden daha iyidirler ve sonraki yıllardaki klimalar(haier olanlar)şimdikilerden 100 kat daha kalitelidirler,buraya kötüde yazılacak iyide ve tartışmalarda olacak,ne olsun yani polyannacılıkmı oynasın herkes,aslında yerli ürünleride yasaklamak lazım kalitesizliklerinden dolayı ,neye göre demeyin etrafınıza bakınca görmek isteyen görür,gene başada dönmeyin,biliyoruz sonydede yokmu örneklerini vede aklımız zorlarsak konusunu ,yerliler için pardon yerli montajlar için zorlamaya gerek yok dizayn tarasım özürlü ürünler

şunuda kaldırın forum politikası ya

http://forum.donanimhaber.com/m_18879027/tm.htm

• quote:

peki bu şekilde hangi sanayici ayakta kalabilir ?türkiye genelinde 600 servis var ve daha halen multi kumanda kullanamayıp arıza yazdıran tüketicilere servis hizmeti veriyor ve bunun parasını zorludan (yani sizden) alıyoruz.peki siz demezmisiniz kardeşim kuandayı kullanmayı bilmiyorsa ve bu bir arıza olmadığına göre neden servis ücretini ben ödeyeyim...???...

Garanti kapsamı dışındaki onarım ve hizmetler garanti süresi içinde olsa dahi ücrete tabidir.Bu tür hizmetten ücret alırlar her zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

quote:

Garanti kapsamı dışındaki onarım ve hizmetler garanti süresi içinde olsa dahi ücrete tabidir.Bu tür hizmetten ücret alırlar her zaman.

Evet eger servis eve boşa çagrıldı ise veya arıza yokken var denildi ise,vede kullanıcı beceriksiz ise eve gelen servis servis ücreti alıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

quote:

vestelde bu ücreti almıyoruz...
    gidiyoruz nasıl kullanacağını anlatıyoruz ve servis ücretini fabrikadan alıyoruz
    haftaya gerekrise yine gidip yine anlatıyoruz ve bize hiç bir zaan neden sürekli bu müşteriye anlatım yapılıyor denmiyor...

ilave:arzu ederseniz üzerinde tüketici hatası kaydı bulunan ve garantilidir kutucuğu işaretli ve hatta sonunuda yazılı kayda alınmış formlardan buraya taratıp resmini koyabilirim (eğer inanmak ile ilgili bir tereddütünüz varsa)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• üründeki sorunu dile getirmek başkadır firma karalamak başkadır
    siz burada firmalara veryansın ediceksiniz diye arka planda hakkımızda açılan davalarla biz uğraşıyoruz sayın üye...
    quote:

quote:

quote:

Sayın ''ADO''

Bence manidar olmasının altında ben bir şeyler arıyorum,siz katılmayabilirsiniz herkes aynı düşüncede olmak zorunda degil,

forumda kişiler kötüye kötü demeyeceklermi,nasıl zarif ,kibar şekilde anlatacaklar başı yananlar acaba,vestel klima ve beyaz eşyada yetersiz bir markadır öylede kalacagını kendi ispatlamıştır,1984 senesinden beri geri giderek,o zamanki tvler şimdikilerden daha iyidirler ve sonraki yıllardaki klimalar(haier olanlar)şimdikilerden 100 kat daha kalitelidirler,buraya kötüde yazılacak iyide ve tartışmalarda olacak,ne olsun yani polyannacılıkmı oynasın herkes,aslında yerli ürünleride yasaklamak lazım kalitesizliklerinden dolayı ,neye göre demeyin etrafınıza bakınca görmek isteyen görür,gene başada dönmeyin,biliyoruz sonydede yokmu örneklerini vede aklımız zorlarsak konusunu ,yerliler için pardon yerli montajlar için zorlamaya gerek yok dizayn tarasım özürlü ürünler

şunuda kaldırın forum politikası ya

http://forum.donanimhaber.com/m_18879027/tm.htm

• Sayın yöneticimiz ''Ado''

firmaya hakaret ayrı ürünü eleştirmek ayrı,arçelik ve vestelde artık insanların azar azar uyanmaya başladıgının ayrımına varsın.başkasının buldugu teknolojiyi ben buldumları bıraksın tıpkı replay tv,yada arçelik tek tuş teknolojileri komedisi gibi,14 dakika hızlı yıkamayı ben buldum gibi.

Bize sadece iyi olmayan yetersiz olan markaları yazıyoruzki bu dogrudur ,arçelikten sayın emrede kabul etmektedir bunu kendilerinin asla japon klimaları gibi olamayacagını ,bunu vestel ve arçelikte anlamışlardır ama yigitligi elden bırakmamaktadırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutklima -- 10 Kasım 2007; 14:23:12 >
  • Bim den alınmaz diyen arkadaşlara sadece gülüyorum....Aynı lcd tv hepsiburda comda 1,700 ytl....aynı ürün...inanmayanlar için link veriyorum......750 ytl ucuz almışım daha ne olsun......
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=152438&productid=evves32780
    herşeyi aynı......Vestel yerine techwood markasını basmış vestel...Çin malı vs de değil...Üretim yeri vestel manisa.....
  • Bildiğim kadarıyla hepsiburada da satılan tv ile bimin 950 ytl ye verdiği tv tam olarak aynı değil. Bu tür kampanyalar için, aynı modelin daha ucuz maliyetli şekilleri imal ediliyor diye biliyorum. Yanılıyorsam konu hakkında kesin bilgiye sahip arkadaşlardan işin doğrusunu bilmek isterim.
  • tamamıyla aynısı.......arcelik-beko gibi....
  • quote:

Sayın yöneticimiz ''Ado''

firmaya hakaret ayrı ürünü eleştirmek ayrı,arçelik ve vestelde artık insanların azar azar uyanmaya başladıgının ayrımına varsın.başkasının buldugu teknolojiyi ben buldumları bıraksın tıpkı replay tv,yada arçelik tek tuş teknolojileri komedisi gibi,14 dakika hızlı yıkamayı ben buldum gibi.

Bize sadece iyi olmayan yetersiz olan markaları yazıyoruzki bu dogrudur ,arçelikten sayın emrede kabul etmektedir bunu kendilerinin asla japon klimaları gibi olamayacagını ,bunu vestel ve arçelikte anlamışlardır ama yigitligi elden bırakmamaktadırlar

yurdumuzdaki bir çok alanda olduğu gibi elektrik konusundada sıkıntılarımız halen devam ediyor
    tedaş sağolsun saatlerdir elektriksiziz o yüzden cevaplayamadım kusura bakmayın...

şimdi gelelim yukarıdaki cümleye ,bende anlattığınız şeylerin bir kısmına katıldığımı zaten daha önceki mesajlarımda dile getirmiştim,ama bu kadar vahim durumda değiliz diye inatla iddia ediyorum.halen aslında çok büyük bir önem arz eden servis hizmet kalitesi ile ilgili bana cevap vermiş değilsiniz,neden sony gibi mükemmel bir markanın alıcısı olarak televizyonum arıza yaptığında bir kaç gün beklemek zorunda kalıyorum mesela...herşeyimiz dört dörtlük olmayabilir ama en azından aksaklıkları gidermek daha kaliteliyi yakalamak için çaba sarfediyoruz,neden sony gibi bir firma kaliteyi yakalamış ve de zirvesine oturmuş konumdayken daha iyi servis hizmeti vermek için çabalamıyor...???...

bu arada hafta sonu olması dolayısıyla ve telekomun grevi halen bitmediği için evimden nete giremediğimden sizlere ancak pazartesi cevap verebileceğim.hepinize sevgi ve saygılar...

• manisaspor u başarılı olmayınca yüzüstü bırakan bir şirkete ben açıkçası güvenmem o yüzden şahsen herhangi bir ürününü almam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.