Şimdi Ara

Bim Aktüel 14 ve 18 Şubat [Motorola mikrfn. kulaklık 19,99] İnceleme ve kullanıcı yorumları geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
5
Favori
23.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silikonlu olanlar kulağımda durmuyor diye düz modelden aldırdım, ses iyi, malzeme zayıf geldi bana. kulaklık süngeri var mı sizinkilerde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık Motorola Motorola Moto G, Moto E, Moto G2, Moto X, Moto X+1 ile beraber verilen bir kulaklık olarak gözüküyor ancak ürünler orjinal değil gibi. Kulaklıkların arkalarında siyah ve kablodaki ayar kısmında beyaz logo ile motorolanın m amblemi olması gerekiyor. sizin yüklediğiniz fotoğraflarda ve kutusunda böyle bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0fx -- 15 Şubat 2020; 4:41:44 >
  • Silikonlu olan ve düz olan arasında kalite farkı var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 Side aynı gözüküyor ben silikonlu olandan aldım fiyatına göre gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    Silikonsuz olanda var hocam bazı ülkelerde moto g4, g5s gibi cihazların içinden çıkan kulaklık bu

• Ben de yedekte durması açısından bu kulaklığın düz modelinden aldım, sesi gayet tatminkar.
  • Silikonsuz olan müzik dinlerken yandakine ses veriyormu?

• Silikonsuz düz modelde kulaklık süngeri var mı?

• AytekinNet kullanıcısına yanıt
    yok

• dün görmüştüm bimde az önce gidip aldım. fiyatına göre gayet iyi sesi var bence. silikonlu olan modelden aldım ben.
    yanında +2 tane silikon uç da çıkıyor kutuda.
    yalnız dışarıya ses veriyor biraz maalesef. iphone 6s cihazda denedim. sesi kesinlikle kötü değil. bu arada 20tl'ye dışarıya ses vermeyen kulaklık var mıdır orasını da bilmiyorum. zaten seyyar satıcılardan ucuz bir şey alıcaktım bilindik marka alıyım dedim.
    Bim Aktüel 14 ve 18 Şubat [Motorola mikrfn. kulaklık 19,99] İnceleme ve kullanıcı yorumları geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spektaküler -- 15 Şubat 2020; 17:51:32 >

• Fiyatına göre iş görüyorsa alınabilir ancak ürünler orjinal değil. Nedenlerini aşağıda sıralıyorum.

1. Motorola earbuds modellerinde böyle bir kutu yok ve motorolanın hiç bir kulaklığında IOS, Android gibi bir ibare göremezsiniz.

2. İşin en komik tarafı kullanım kitapçığı ve garanti belgesi. Bir yerinde pixellerinden kulaklık belli olmayan kulaklık fotoğrafı (bunu motorolanın kullanım kitapçıklarından almışlar yazılara ekleme yapabilmek için bazı düzenlemeler yapılmış bariz belli), kutuda ve kullanım kitapçığının ilk sayfasında earbuds yazarken 2. sayfasında earbuds 2 yazıyor bu earbuds 1 mi 2 mi? Garanti belgesine hiç bir şey demiyorum o garanti belgesi kısmına orjinal diyorsanız hayatınızda hiç orjinal ürün kullanmamışınızdır.

3. Motorola earbuds modellerinde yassı bir kablo malesef yok. Kabloda hatalı.

4. Diğer kulaklık modeli sadece telefonlarla beraber veriliyor ve kutu tasarımı yok o modelin. O modelin kullanım kitapçığıda kulakiçi modelinin fotoğraflarından buradan da orjinal olmadığını belli ediyor.

5. Kulaklıkların arkalarında motorola amblemi olması gerektiğini zaten söylemiştim detaya girmeye gerek yok. Diğer modelde siyah motorola amblemi olması lazım. zaten amblem yoksa orjinal değil.

Bir firma neden bunu yapar kısaca açıklayim. (Firma olmayada gerek yok bir işletmen olsun, 2 kişi bile yapar)

Çinde kulaklık üreten bir dükkan ile iletişime geç. Piyasada kolay kolay bulunamayacak, orjinalliği sorgulanamayacak bir ürün ürettir. Gemilerle Türkiye'ye getir. Türkiye'de buna kutu yap, kullanım kitapçığı ve garanti belgesi olan sıradan bir a4 ya da a5 kağıda (ürünün orjinalinde nasıl bir kitapçığı varsa) ona benzer bir tasarım yapmaya çalış ve türkçeleştir. Ardından Bim ile anlaş vurgunu yap.

Bimin 7000 tane dükkanı var diyelim, hepsinde ortalama 10 tane bu kulaklıktan var desek (7000x10=70000 adet) ve tane başına 5 lira bırakır dicemde hadi 3 tl bıraksın 70000x3=210 bin tl hadi hayırlı işler.

• Bassları tatminkar mi?

• Az önce 2 adet silikonlu almıştım. Müzikler 20 tl için iyi diyebilirim. Ck303m ve Cks99 dan sonra felaket olabilir diyordum ama parasından fazla iş çıkarıyor. Ben tabi müzikten çok iş görüşme vs amaçlı mikrofonu için aldım lazım oluyor gürültülü ortamlarda oda güzel bence bu paraya kaçmaz. Malzemenin ömrü bence 6-12ay dikkatli kullanıyorsanız artabilir...

Her bime bir paket gelmiş sanırsam 6 şar adet silikonlu ve klasik bulmaz zor olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

Bassları tatminkar mi?
    Fiyatına göre iyi bence. Ben elektro müzik dinlerim basslar tatmin etti.

• Ben daha 3 saat öncee tesadüfen Bim'de gördüm. Gerek yok, zaten iki tane kulaklığım var dedim, döndüm. Ama içimden bir ses geri dön ve test et dedi. Silikonsuz ve silikonlu yanana duruyordu. İkisinin de sesini denedim, 20 TL için harikulade ses veriyorlar. Ha, silikonsuz olanı kulağımı biraz acıttı, ben de silikonluyu aldım. Şu anda onu kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

acemi bir cevirmen olarak sevdigim serilerin cevirilerini, oyun cevirileri ve ufak sinematik ve fragman cevirileri ile dilimin dondugunce ugrasiyorum. bu isin en basindakilerden biriyim
    Bu işin en başındakilerinden birisiyseniz nasıl acemi oluyorsunuz? Hiç mi çeviri yapmadınız

• n0fx kullanıcısına yanıt
    Boşver sen ne desende bizim insanlarımız güzellikten anlamaz hâlâ bu ürünü orjinal zannedip sesi iyi diyolar bunlar kulaklık görmemiş belli ki

• quote:

Orijinalden alıntı: umit d

Boşver sen ne desende bizim insanlarımız güzellikten anlamaz hâlâ bu ürünü orjinal zannedip sesi iyi diyolar bunlar kulaklık görmemiş belli ki
    Hocam 19.90 a daha iyi bir kulaklık tavsiyeniz varsa eğer söyleyin onu alalım. Ben kendi adıma konuşayım kulaklığa çok para veren birisi değilim çünkü ne olursa olsun dayanmıyorlar. Şu ana kadar genelde Sony mdrex15apb kullandım ve bozuldukça yine aynı modeli aldım dayanıklı olmasından dolayı. Bu kulaklık şu an internette en ucuz 65 tl, mağazalarda ise 80 tl. Tamamen tarafsız olarak söylüyorum Bimden 19.90 a aldığım Motorola kulaklık(veya sizin deyiminizle çakma bir şey işte her neyse ne) ile 65-80 tl fiyatlara satılan Sony mdrex15apb aynı sesi veriyor.

Bunlar kulaklık görmemiş deyiminizede gülüyorum Herkesin tercihi aynı olmak zorunda değil hocam, siz kulaklığa fazla veren bir insansınızdır bir başkası ise başka bir şeye fazla para veren bir insan olabilir tercih meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 15 Şubat 2020; 23:31:59 >

• Kırklareli Merkez otogar karşısında ki BİM den bugün aldım bende 1. Kasada hemen kasa yanında duruyordu 5 tane vardı 1 tanesini ben aldım silikonlu olarak 4 tane daha var ürünü deneme sansım oldu bu fiyata fena değil yaza kadar beni idare etsin yeter zaten ses kalitesi biraz boğuk gibi ama çok kötü değil tatmin ediyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.