Şimdi Ara

bim 13 Mart 2020 aktüel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
17.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağırlık eldivenini aldım ama avuç dışı çok yumuşak kumaş. Yırtılmaz inşallah.
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Baskülden memnun kalmayacağımı tahmin ettiğim halde aldım ve memnun kalmadım. Vücut analizi kısmı hikaye, tartı doğru tartıyor ama yanlış da tartıyor.

Elime 500 gr ağırlık aldım, 500 gr fazla tarttı, dedim doğru tartıyor. Neyse daha sonra 3-5 kere art arda tartıldım tartımlar arasında 500 gr fark oldu. Tutarlı değil. Birinde elime 150-200 gr ağırlık aldım tartıldım, ilk tartıldığımdan daha az ölçtü.

Tüm denemeler düz sert zeminde yapıldı. Sert olmayan zeminlerde zaten sağlıklı ölçüm yapamıyor. (sert zeminde dahi tutarsız, yarın iade ederim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth kulakligi aldim.Spor yaparken pek rahat olmayacak gibi kullanmak.Onun haricinde 50 tl icin basslar ve ses tatmin edici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bugün 8.90 TL den iki kilo ithal muz aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar 100tl lik letoon eşofman takımı nasıldır? bakan oldu mu? yada daha önce alan kullanan vs?
    benimkindede aynı sıkıntılar var. üstüne üstelik her tarafı çizik. sizinkide çizik miydi? Yarın iade yolu gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banamii -- 13 Mart 2020; 18:8:36 >
  • banamii B kullanıcısına yanıt
    Çizik yok, tutarsızlıklar hiç koş değil. Basit bir tartım işini beceremiyor.

Komik ya.. Elime telefonu, hırkayı falan alıyorum daha az tartıyor bazen.. bazen hiç değişmiyor.. Nerede kaldı 100 gr hassasiyeti

hassas terazi olmadigi icin ufak agirliklarda hata payi var.
    80kg olsaniz %0.5 hata payi 400gr yapiyor.
    ayaklariniz tartinin yere bastigi hizada olsun, elinizdeki agirlik da kendi merkezinize yakin olsun.
    elinize agirlik alsaniz kolunuzu yana acsaniz orada da sasar.
    onun icin sanirim esit kollu terazi lazim direk

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Hata payını kalibrasyon hatası gibi mi değerlendirmek lazım, yani 80kg birini 400 gr hatalı tarttı, bir sonraki tartımında yine aynı olması gerekmez mi? Yoksa art arda tarımda 400 gr fark olacaksa bu tartıyı manasız yapıyor. Tartım hassasiyeti 100 gr ama arka arkaya tartılıyorum 500 gr fark oluyor.

Ya da elime 400-500 gr ağırlık alınca hiç algılamadığı oluyor, hatta eksik tartıyor. Algılamaması bir yana nasıl tartı üzerindeki kütle artmasına rağmen gösterge az gösterir.

Hepi topu 8-10 deneme yaptım. Yine kontrol ederim sonra baktım tartım işi güven vermiyor hâlâ, iade ederim.

• Millet spor aletlerini bitirmiş. İnşallah spor yaparlar

• 6 tane bim gezdim birinde 5 tane eldiven vardı digerlerinin hiçbirinde yoktu her şubeye de bir tane powerbank gelmiş powerbanki de aldım
  • Powerbank bende aldım kenarda bulunsun yolculuklarda priz bulamazsak iyi olur

• voit baskül; vücut analizi sizin girdiğiniz boy kilo yaş gibi değerlerden çıkarım yaparak hesaplıyor canlı veri olarak sadece kiloyu ölçebildiğini düşünüyorum camının üzerindeki metal plakalar normalde sensör görevi görmesi gerekir vücuda elektrik sinyalleri gönderip bazı değerler alması gerekir ken bu hiçbir değeri almıyor çünkü sadece cama yapıştırılmış sticker, xiaomi'nin baskülünün videosunu seyrettim çorapla çıkınca vücut analizi yapamıyor
  • Ağırlık eldiveni, egzersiz lastiği (kapıya asılan), kompress birde egzersiz tekeri aldım. ürünler kaliteli gözüküyor, deneyip göreceğim.
  • ayakkabi alanlar varmi nasi acaba fiyatina gore

• plastik kutudaki havluları kullanan deneyen oldu mu ? Alsam mı bilemedim çok ince geldi.
  • Voit Tartının üzerine 1 saat içinde 3 kez daha çıktım. Hep aynı tarttı.
    (iade etme düşüncesi sonrası adam akıllı tartmaya mı başladı yoksa bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir gibi bir şey mi bakalım. Yarın ola hayrola.)

• Power güzel yalnız

• Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Tartıdan ben de aldım. Dediğiniz gibi metal plakalar bir işe yaramıyor. Normalde corapsiz çıkılır ve vücuda ayaklardan elektrik gönderilir.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ben aldım ince polyester bir havlu sıcaklarda ıslatarak kullanınca iş görür

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.