Şimdi Ara

Biliyorum bıktınız ama yardım lazım.. Mitsubishi mi isuzu mu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önceki konuları okudum arkadaşlar benimki biraz farklı.. şimdi bu işten hiç anlamam o yzüden yardıma ihtiyacım var.. yeni çalıştığım sektörde 1000kg ile 5000kg arası çuvallı kuru malzeme taşıyacağım. gideceğim mesafeler en az 100km en fazla 600km..

şimdi bana en önemli olay tabiki yakıt..
    ama ruhsattaki istihap haddi de önemli olabilir sonuçta sehirler arası taşıycam.. ya da yapan arkadaşlar varsa sorun olmuyorsa onu da söylerlerse sevinirim.

şimdi canterin de bir suru modeli var isuzunun da bır suru modeli var..

acil yardım arkadaşlar..

bu arada çankırı civarı çevre illere nakliye işi yapanlarda varsa yine ulaşsınlar bana...

şimdiden teşekkürler.. sevgiler.. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBomber -- 13 Haziran 2011; 22:43:32 >

• iveco daily...
  • yakıt durumu nedir?
    100km de ne yakar.. ve ne kadar yuk alır.. sanırım 50 ve 70lıgı var.. bıraz bılgı verırmısın..
  • bir dönem kasapta şöförlük yaptım açık kasa 96 model daily ve 2005 model frigolu kapalı kasa daily kullandım.açık kasaya rahat 5 ton yük atabiliyoduk istihap haddini biraz geçiyoduk ama genellikle il içinde gezdiği için sorun olmazdı. 96 modeli ile kendi evimi marmaristen kastamonuya taşıdım toplamda 2200km yol yaptım dolu boş 750tl kırsal motorin yaktık.kapalı kasa frigo açık şekilde dolu ortalama 75 80 kuruş civarı yakmakta.bu arabalarda en çok hoşuma giden motoru oldu çok ne yakıyosa hak ediyo gaddar motor diyodum sizin iş içinde yeni çıkanları bence uygun gözüküyor hem yük kapasitesi arttırıldı hemde motoru güçlendirildi bence servisi ve yedek parçasıda gayet uygun araçlar...
  • cok tesekkurler emre sımdı fıyat aralıgına bakıyorum.. bakaım butceyı asacak mı..
    tabı yazmayı unutmusum ıkıncı el dusunuyorum ılk etapta..
  • hocam gerçekten sağlam arabalar temiz olduktan sonra 96 modelide 2011 modelide üzmez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.