Şimdi Ara

BİLİYORUM BENDEN BİKTİNİZ AMA GELİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha bi kızla nasıl konuşacağını bilmeyen terbiyesizin tekisin. Açtığım konu sayısından rahatsız oluyor adama bakar mısın? Bu seni niye rahatsız ediyor arkadaşım niye yani niye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukkurba K kullanıcısına yanıt
    Zaten kesin gelmez demiyorum ama bi alt tercihe dikkatli yaz gitmeyecegin bir yeri yazma cunku ya bu ya da o tercihin gelecek cok buyuk ihtimal

• Tyrion000 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu durum beni korkuttuğu için bu kadar çok sordum, sağ olun teşekkür ederim

1)nickten kiz oldugunu nasil anlayabilirim?
    2)laf yiyince neden kiz edebiyatina basvuruyorsunuz ne farkiniz var?
    3)Sen soyleyince sorun yok biz elestirince ne fark oluyor?

Yok arkadaş sana iyilik yaramaz. Yatay geçiş bilgilerime göre saana destek olayım diyorum cevaplara bak

• 2015lys1 2 kullanıcısına yanıt
    Sağol arkadaşım yardımların için Allah razı olsun senden

• lulinha1996 kullanıcısına yanıt
    Konumdan uzaklaş

Hocam madem bu kadar araştırdınız neden milletin fikirlerini soruyorsunuz. Adam size gelemez dedi siz ise o kadar inanmışsınız ki içinizde geleceğine, adama gelebileceğini ıspatladınız neredeyse. Buraya fikir almak için değil de konu açmış olmak için yazmışsınız
  • Öylesine gelmez diyenlere fikrimi söylüyorum, onlara da sordum neden öyle düşündüklerini. Benim fikrime karşı fikir koysunlar. Günün 15 saati şu forumdayim öylesine konu acacak biri değilim AYRİYETEN RAHATSIZ OLAN YAZMASİN BU KADAR BASİT BENİM KONUM SİZİ Mİ GERİYOR

• Gelmez gelme ihtimali %0.10 sebep soruyorsan da çok basit sıralama.

• 2015lys1 2 kullanıcısına yanıt
    Gelmez dersin anlarım gelip de %0.10 demen şov oldu kusura bakma

• şu salakla muhatap olmayın la böylesini görmedim
    Senin hiç sevgilin de olmamıştır bu asabiyetle. Hayat dersten ibaret takılırsan 3 yanlış yaptın diye böyle psikolojik sorun yaşarsın işte. Bildiğin insanlarla anlaşamıyorsun. "olmaz" kelimesini kaldıramıyorsun farkettin mi?

• gozler italyan hakemde G kullanıcısına yanıt
    Seçtiğin kelimelere dikkat et

• ilk 15kdekilerden sonra sağlıkta 200-300 oynama olabiliyor,mühendisliklerde bu pay daha büyük ilk 20k için konuşuyorum. oran veren arkadaşlar neye dayanıyor onu merak ediyorum. kurba hocam siz burdakilerin lafından iyi ya da kötü fazla etkilenmeyin biliyorum zor zamanlar ama. diğerleri için de zibilyon tane başka meselelerde aynı konudan açıldı ve panik yapmış o yüzden bu konunun açılmasını normal buluyorum bloklayın arkadaşı konularını da görmezsiniz. keşke forumda ağız dalaşına girmeden çözebilsek meseleleri. bir de powerhouse hocam sizce neden sağlıklara yığılma olacak hocam onu açıklasanız çok iyi olurdu,sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nope93 -- 28 Temmuz 2016; 22:00:15 >
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam, haklisiniz teşekkür ederim. Blokla geç o kadar abarttilar ki açtığım konudan rahatsız oluyor insanlar

%97.72

• TAnRının Gölgesi T kullanıcısına yanıt
    Sağ olun gelir inşallah

hayır.
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    aslında bu fikrim biraz amatörceydi, etrafımdaki başarılı öğrencilerin, hem bu sene için, hem gelecek senelerde hep tıp hedefi koyduğunu görüyorum.

eskiden mühendislik bölümleri daha popülerdi en iyi öğrenciler arasında, en azından benim çevremde.

yığılma olmayabilir yani, ama söylediğim her yer için geçerliyse bu bir yığılma anlamına gelebilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.