Şimdi Ara

Bilgisayarın özelliğine göre antivirüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
    1 GB RAM
    ati 256 mb ekan kartı

Bilgisayarımın özellikleri bunlar. Sizce hangi antivirüsü kullanmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum

• Norton, avira ya da eset kur. En az kasan ve adam gibi koruma saglayan bunlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama onlar iyi virüs bulamıyor. trend micro nası bir bilgi var mı?
  • Inotdead I kullanıcısına yanıt
    trend micro pek iyi değil ve o sistemi iyice ağırlaştırır diye düşünüyorum.
    nortonun bir şey bulamadığı doğrudur fakat temiz bir bilgisayara kurulduğunda en iyi korumayı sağlayan programlardan biridir. yani varolan şeyleri tespitten çok, önleme odaklı çalışan bir program.
    eset, bitdefender ile birlikte veritabanı en büyük antivirüslerden. hem sisteme getirdiği yük fazla değil, hem de iş görür.
    bunların hiçbirini istemiyorsan qihoo 360 internet security kurabilirsin. ücretsizdir ve bitdefender dahil olmak üzere 3 motor kullanır.
  • bilgilendirme için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inotdead

Microsoft Windows Xp SP3
    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
    1 GB RAM
    ati 256 mb ekan kartı

Bilgisayarımın özellikleri bunlar. Sizce hangi antivirüsü kullanmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum

Avira uygun görünüyor ama lisanslı alıcam diyosan Webroot Secure Anywhere var çok hafif ve etkili bi program belki internette keyi vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

bunların hiçbirini istemiyorsan qihoo 360 internet security kurabilirsin. ücretsizdir ve bitdefender dahil olmak üzere 3 motor kullanır.

qihoo 360 total security, avira motorunu da ekleyip toplam 4 motor olmuştur. tavsite ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain75tur -- 26 Temmuz 2014; 0:11:20 >
  • quote:

ama onlar iyi virüs bulamıyor. trend micro nası bir bilgi var mı?

Norton a iyi virus bulamiyomu diyosun simdi sen.Bence sen bisey kurma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ama onlar iyi virüs bulamıyor. trend micro nası bir bilgi var mı?

Avira mı virüs bulamıyormuş Piyasadaki en iyi 3 virüs tespiti yapan ( Kaspersky, Bitdefender, Avira) programdan bir tanesidir.

Sizin o işlemci ile ESET, Avira, Vİpre gibi hafif programları denemelisiniz. Bu üçlünün dışında çoğu antivirüs sistemde tam sağlıklı çalışamaz.

Trend Micro orta ve üst seviye bir sistem istiyor artık. Çok kasar sisteminizi.
  • Avira kasmaz iyidir.
  • marttan bugüne bir anti bulmuştur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain75tur

quote:

qihoo 360 total security, avira motorunu da ekleyip toplam 4 motor olmuştur. tavsite ederim.

360 yüklemeyin ota *** virüs diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ICedid

quote:

Orijinalden alıntı: captain75tur

quote:

360 yüklemeyin ota *** virüs diyor

insanların aklını çelmeyin. yanıltmayın. ben 2 aydır kullanıyorum ota *** virüs dediğini görmedim. beni hiç rahatsız etmiyor işinin gayet iyi yapıyor. sen hiç comodo kullanmadın galiba. internette gezemezsin zırt pırt uyarı verir.

• avast kur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.