Şimdi Ara

Bilgisayarın kendi mikrofonunu iptal edip kulaklık mikrofonunu aktif etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skype görüşmesi yaparken bilgisayarın kendi mikrofonunu kullanıyor. Ben kulaklık takıyorum kulaklık girişinden, kulaklığın kendi mikrofonu var ama bilgisayar kendi mikrofonunu kullanıyor. Ve fan çalıştığında benim sesimin yanına birde motor çalışma sesi gibi bir şey gidiyor karşı tarafa. Ben şimdi kulaklığımın mikrofonunu kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerek? Bir de mikrofon girişi var bilgisayarın, kulaklığı oradan sokunca da çalışmıyor mikrofonu.

• Selamlar,

Skype ayarlarından varsayılanı değiştirip istediğiniz mikrofonu yapabilirsiniz. Bu kısımda muhtemelen sizde otomatik ayarlıdır. Fakat microfon taktığınızda da pc microfonu devrede oluyorsa driverlarınızı kontrol etmekte yarar var pc microfon takıldığını anlamıyor olabilir.

Kolay Gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: XemreG

Selamlar,

Skype ayarlarından varsayılanı değiştirip istediğiniz mikrofonu yapabilirsiniz. Bu kısımda muhtemelen sizde otomatik ayarlıdır. Fakat microfon taktığınızda da pc microfonu devrede oluyorsa driverlarınızı kontrol etmekte yarar var pc microfon takıldığını anlamıyor olabilir.

Kolay Gelsin..

Mikrofon girişine mikrofonu olan bir kulaklık takıyorum. O kulaklığın kulaklık kısmını da mikrofon olarak kullanabiliyorum. Ama bu çok zahmetli oluyor.

Edit: yardımcı olduğun için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkan -- 5 Ağustos 2016; 19:56:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.