Şimdi Ara

bilgisayarın ip geçmişini öğrenmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarı ortak kullanıyoruz.bazı kullanan arkadaşlar bilgisayarın ip numarasını değiştiriyor. ben bu ip numarasını kimin değiştiğini ne zaman değiştiğini veya hangi ip adresini aldığını nasıl öğrenebilirim..sorun oluyor bize.. biraz araştırdım windows olay günlükleri kısmında dhcp ile ilgili olay loglarını buldum fakat ip numarası yazmıyor. bilgisayardan cok anlamıyorum lütfen yardım edin öğrenmem lazım çok önemli.ip derken internet protokol sürüm 4 olan bağdaştırıcı ayarlarındaki ip diyorum.her bilgisayara sabit bir ip verilmiş.bi arkadaşımız bu ipi değiştirip başla iplere giriyor sonra normal ip yapıyor buda sıkıntı demek bizim için bu ip değişikliğini söylerseniz memnun olurum iyi günler windows 7 sistem.bilgisayarın ip geçmişini öğrenmek?bilgisayarın ip geçmişini öğrenmek?

• Selam,
    Herhangi bir alanda bu veriler tutuluyor mu bilemem fakat bir uygulama yapıp istediğin bilgileri depolayabilirsin. Kim ne zaman hangi ip degerini almış vs hepsini bu sekilde görebilirsin. Piyasada boyle bir uygulama var mi bilemem ama yapılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.