Şimdi Ara

Bilgisayarın fişi çekmeden açılmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımı yeni topladım. 4 gün oldu. ilk 2 gün bilgisayarı normal şekilde kapatıp, elektriğini kesiyordum. Sonraki gün tekrar elektriği verip açıyordum. Bugün ise bilgisayarı kapattım, 2 saat sonra tekrar açtım. Bu arada bilgisayarı kapatınca elektriği kesmedim. Fiş takılıydı. Bilgisayarı açtım, açılırken Asus TUF Logosu ve altta F2 ve DEL tuşlarına basarak BIOS'a girin yazısı olan kısımda dondu. Hiç bir şey işlemiyor. Reset atınca açılıyor sadece. Elektriği kesmeden bir kaç defa daha kapatıp açtım. Her açmam da o ekranda donuyor. Sonra tekrar kapattım PC'yi elektriği kestim ve tekrar verdim. Böyle yapınca direk resetlemeden, donmadan açılıyor bilgisayar. Sorun ne olabilir ? bilgisayarda herhangi bir sorun yok. Oyunlarda falan sıkıntı yapmıyor. Her şey gayet stabil çalışıyor. BIOS hariç her şeyi güncelledim.

• aynı sorunu imzamdaki bilgisayarı topladığımda da yaşamıştım. anakart sorunlu çıkmıştı. gücü kesmeden hiçbir şekilde açamıyordum. aldığınız yere yollamayı deneyin.
  • Dün bios güncelledim ve sorun ortadan kalktı. Hiç bir donanımım da arıza yok. Konu kilitlenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.