Şimdi Ara

Bilgisayarımda biri var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımla konuşurken biri benim yerime yazmaya başladı ve bilgisayarımda biri olduğunu anladım.hemen formatladım.ardından virüs taraması yaptım ama yine girdi bilgisayarıma.biraz konuştuk giren kişiyle.ingilterede bilgisayar mühendisi olduğunu söyledi.bilgisayardan çıkmasını söyledim formatlarsam bir daha girmeyeceğini söyledi ama yine girdi.nasıl kurtulabilirim arkadaşlar?yardım ederseniz sevinirim.bilgisayar temiz.açık port da yok.ne yapmalıyım sizce?

• Zone Alarm firewall programı var ücretsiz onu bi dene istersen
  • Açtığınız konu başlığı ve anlattıklarınız çok hoş. Dilerim bu zamanda bilgisayarınız da bir firewall, virus ve bir spyware vbg. bir program olmadığını söylemeyeceksiniz. Size Comodo internet securty nin linkini veriyorum. Buradan bu programı indirin ve kurun. Bu olayı engelleyecek pek çok program var. Format atmanıza gerek yok. Daha sonra diğer programları inceler bir karar verirsiniz. Sağlıkla kalın

http://www.freewarefiles.com/Comodo-Internet-Security_program_46193.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esman -- 7 Ağustos 2009; 4:24:12 >
  • @tcebeci teşekkür ederim.

@esman antivirüs programım var spyware de var firewall ım yoktu kurduktan sonra sonucu yazacağım teşekkür ederim.
  • Messengerda oluyor ise messenger'ın böyle bir yaması var karsında konustuğun arkadas bunu kurup kodu yapıştırdıktan sonra yazdıkları sen yazmıssın gibi gözüküyor ama tabi butun arkadaslarınla konusurken böyle bi problem varsa bilgisayarında bişi olabilir
  • alakası yok..bilgisayarımdaki bütün dosyaları görebiliyor..yaptığım bütün işlemleri de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPlace -- 8 Ağustos 2009; 12:46:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.