Şimdi Ara

Bilgisayarıma virüs bulaştı YARDIM ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben genel olarak cevap verdim konu başlığına göre arkadaş D'deki verilerine ulaşamıyormuş galiba o zaman ilk başta klasör seçeneklerinden tüm gizli klasörleri göster seçeneğini seç görünmez oluyor o yüzden yerel disk D'ye winrar arşivi açıp ardından açılan winrara gir winrar arşivinde yukarı ok işaretine yani yerel disk D'nin ilk girildiği yere gir virüsün adını biliyorsan ordan silceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryptical -- 26 Kasım 2010; 19:48:26 >
  • combofix'i denediniz mi?
  • Bu ne ya spam topic'i gibi olmuş herkes aynı öneriyi sunuyor :)
    quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Bendeki sorun ise muhtemelen virüse bağlı,internetten virüs programlrıyla ilgili hiçbr yere erişime izin vermiyor ve virüs programı kuramıyorum; internet exp hatası veriyor, panda ve mcafee kurmaya çalışırken kendi sitelerine erişmeye çalıştığında bilgisayarınız internete bağlı değil diyor. F8 ile güvenli kipte açmaya çalıştm F8 e basınca güvenli kip seçeneği de gelmedi. Ne yapmam gerekir.

Hidemyass.com gibi proxy sitelerine girip oradan ulaşmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodstain

Bu ne ya spam topic'i gibi olmuş herkes aynı öneriyi sunuyor :)
    quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Bendeki sorun ise muhtemelen virüse bağlı,internetten virüs programlrıyla ilgili hiçbr yere erişime izin vermiyor ve virüs programı kuramıyorum; internet exp hatası veriyor, panda ve mcafee kurmaya çalışırken kendi sitelerine erişmeye çalıştığında bilgisayarınız internete bağlı değil diyor. F8 ile güvenli kipte açmaya çalıştm F8 e basınca güvenli kip seçeneği de gelmedi. Ne yapmam gerekir.

Hidemyass.com gibi proxy sitelerine girip oradan ulaşmayı dene.

konuda zaten fake kullanımı var bende farkettim
    mesaj atan arkadaşların üyelik tarihi ne tesadüftürki birbirine çok yakın
    ve yazı stilide tamamen aynı
    şimdi şikayet etsem kimse anlamayacak bunu
    daha öncede ettim çünkü anlamıyorlar
    böyle şeyleri anlamak için ciddi tecrübe lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 435431543543535 -- 26 Kasım 2010; 21:46:55 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.