Şimdi Ara

Bilgisayarım 7/24 çalışıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben bilgisayarım'dan hosting yapmaya karar verdim. fakat yapmadan önce yardım almak istedim. ben ilk olarak portlarımı açıcam, 80 vs.. Vmware workstation indirip Centos 6.5.iso kurucağım. kurdum diyelim bunun sanallaştırması nasıl olacak ? Birde Ücretsiz Cpanel gibi Ücretsiz Panel varmıdır ?
    Birde İnternet Hızım Ve Sistem Gereksinlerim Fazlasından İyi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByTETDAX -- 31 Ağustos 2014; 2:12:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ByTETDAX

Merhaba,
    ben bilgisayarım'dan hosting yapmaya karar verdim. fakat yapmadan önce yardım almak istedim. ben ilk olarak portlarımı açıcam, 80 vs.. Vmware workstation indirip Centos 6.5.iso kurucağım. kurdum diyelim bunun sanallaştırması nasıl olacak ? Birde Ücretsiz Cpanel gibi Ücretsiz Panel varmıdır ?
    Birde İnternet Hızım Ve Sistem Gereksinlerim Fazlasından İyi ...

Merhaba;

Internet hızınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Simetrik internet kullanıyor musunuz?

Bu bilgileri verirseniz, biz de tarafınıza konuyla alakalı detaylı bilgi verebiliriz,

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• ProIrc kullanıcısına yanıt
    Download 22 mbs upload 2.5 mbs
  • İnternet hızın daha yüksek olması lazım ve stabil çalışması lazım hocam kolay değil o işler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTETDAX

Download 22 mbs upload 2.5 mbs

Merhaba;

Download hızı bir işinize yaramayacaktır, önemli olan upload hızıdır ve o da çok düşüktür, bu nedenle diğer konularda bilgi vermeye bile gerek görmemekteyiz,

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net
  • Sistem iyi olabilir. Anakart 3-4 ay dayanırsa iyi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.