Şimdi Ara

Bilgisayarı Sectim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sevgilim yaben yada bilgisayar dedi bende bilgisayar dedim dogrumu yaptım

• hehe aynı durum bende de vardı bir ara ama ben her ikisini de idare ettim. şu aralar sorun kalmadı neyseki.

tek dostum encarta
  • hehehe önce bana da olacaktı neredeyse önce ps2 için sonra pc için kavga etmiştik
    ama sevdiği dizi oldu mu inadına arıyom o saatte sen internete gir aşkım diyo
    başka zaman ahiret sorusu soruyodu
  • birçok kişininde başına gelmiştir aynı durum ama bilgisayar mı sevgili mi dersen kesinlikle sevgili derim.Sonuçta onunla gezip tozucam, onunla konuşcam, onunla birşeyleri yaplaşıcam.İnsalık duygularımı onunla yaşıcamYanlış yaptın demiyorum o senin seçimin olmuş.Kızı sevmiyorsan üzülmemişsindir ama kızı seviyorsan ve bunu söylediysen hakikaten büyük yanlış yaptın..Durumu nasıl düzeltirsin(eğer seviyorsan) bilemem burada bunun uzmanları kaynıyor zaten.Sor sen onlar cevaplarlar
  • Durumu duzeltmeyi dusunuyorumaslında o anlık solemistim.
  • O zaman durumu izah edersin, bir anlık sinirle yaptım herşeyi dersin.Ama şunu sakın yapma, yalvarma kız milletine!eğer seviyorsa geri gelir zaten, geri gelmezse hiç sevmemiştir unutma!..
  • yaww bilgisayar kalıcıdır kızlar geçiçi...sende geçici olarak cevap verseydinn
  • hiç bi şeyimi bilgisayara değişmem heleki motor gibi konuşup iğrenç hareketlerde bulunan bi varlığa asla değişmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: RohanRHu

Arkadaslar sevgilim yaben yada bilgisayar dedi bende bilgisayar dedim dogrumu yaptım

iyi yapmışsın kardeş bilgisayar gibisi varmı be
  • İkisi bir arada olmuyo mu?
  • Auhahah

Hak etmiş o da, içini ferah tut. İnsan kendisini bilgisayarla kıyaslarsa, kendisini o noktaya düşürmüş demektir. Sen de o noktada seçim yapmışsın sadece.
  • iyi işte istediğin an susturabilrsin bilgisayarı

istediğin an kurcalayabilirsin heryerini

doğru seçim
  • seni bilgisayardan mı kıskandı yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: FixXxeR

seni bilgisayardan mı kıskandı yani

Böyle bir kasası vardır belki
     Bilgisayarı Sectim

(gerçek bu, böyle bir kasa var)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.