Şimdi Ara

Bilgisayari Receivere Baglamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar Bilgisayarin ekran kartinin TvOut'undan receivere görüntü alabilirmiyiz alabilirsek nasil. Tabiki aldigimiz goruntuyu tv seyretmek icin. Neden mi ihtiyac duyuyorum? Tv'nin scart girisi yok ekran kartimin da kaliteli Rf cikisi yok vee VCD de yok. Aldigim yada indirdigim bir filmi Tv'de seyretmek istiyorum. Ekran kartinin Tv ye direk bagladimda cok kotü goruntu aliyorum. Bilmem anlatabildim mi? Yardim edenlere cok tesekkurler.

• bendeki receiverin arkasında vcr scart girişi var. Oraya vcd yi bağladım. receiver standby konumunda iken vcd yi açtığımda tv den izleyebiliyorum. Aynı mantıkla tv outu vcr ye bağlanabilir... Fakat bazı tv kartları tv yi algıladığında tv outu aktif hale getiriyor, öyle olursa sorun olabilir... Denemeye değer bence...
  • arkadaşlar peki bilgisayarın (laptop) monitör çıkışından tv ye bağlanabilirmi?
  • laptoplarda ayrıca tv çıkışı mevcut.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aercin

bendeki receiverin arkasında vcr scart girişi var. Oraya vcd yi bağladım. receiver standby konumunda iken vcd yi açtığımda tv den izleyebiliyorum. Aynı mantıkla tv outu vcr ye bağlanabilir... Fakat bazı tv kartları tv yi algıladığında tv outu aktif hale getiriyor, öyle olursa sorun olabilir... Denemeye değer bence...

en kısa zamanda deneyip cevap yazacağım
  • Bir s video kablo almalısın bu kablo ile iki cihazı birleştir görüntü gelir.Ama receiverında s video girişi olmalı bide görüntü gelir ama sadece bu bağlantı ile sesi alamazsın.
  • ya bana bir yardım etcek kimse yokmu acaba next 2005 ye dcıx makine var bilgisayara bağladım atup103 programda var ama bir türlü uyduya bir şey atamıyorum ya napcam ben hatamı var acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.