Şimdi Ara

Bilgisayari baslatinca internet gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baslikta da yazdigim gibi bilgisayari baslatinca internet gidiyor. Daha dogrusu modemin isiklari sonuyor haliyle de internet gidiyo. Nerdeyse 4 - 5 aydir bu sorun var. Pek ugrasmak istemedim ama yaptirmaya karar verdim. Sorun modemden olsa garantiye gitti geldi yazilim guncelleme falan yapmislar sorun yok diye geri yolladilar. Karsi komsumda ayni modem kullaniyor benimkini o bilgisyara takiyorum calisiyo onunki bende calismiyo. Kac kez ttnetten ariza kaydi yaptirdim geldiler baktilar hatta sorun yok diyip geri gittiler hic bisey yapmadilar anliyacaginiz. Kabloda sorun olsa eski modemden kalan kabloyla da denedim yine ayni. Karsi komsuda internet cekicez diye kablo aldik 20 metre onunla denedim yine ayni sorun. Pcyi acinca Power ve wifi isiklari yaniyo internet ve dsl yanmiyo. Dsl gelmeye calisiyo gelemiyo. Elektrik muhendisligi okuyan kuzenim var sorunun anakarttaki ethernet portundan olabilicegini soyledi. Eski bi anakarttaki ethernet portunu cikattir kullandigin karta taktir dedi. Elektrikciye baktirdim sorun yok dedi sorununda ordan olacagini dusunmedi degistiririm ama bosuna degistirirz dedi bosuna masraf olur dedi degistirtmedim bende. Sizden yardim bekliyorum bilen biri lutfen yazsin sorun neyden olabilir

Ttnet kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba ethernet kartk degismeli

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Ethernet karti yok anakartta hocam slotta yok. Yeni anakartlarda benimki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.