Şimdi Ara

Bilgisayar Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Oyun üzerinden para kazanan bir ögrenciyim.Knight Online'de bir pc de rahatlıkla 8 char acan bir bilgisayar arıyorum.

Ekran kartıyla olsun ramıyle olsun islemcisiyle olsun kasmadan rahatlıkla sorunsuz bir bilgisayar lazım.

Ama araştırdıgım bilgiler yetmedi ve sizlere sunmak istedim.Yardımlarınızı bekliyor olacagım :)

Fiyat Limitim 850 tl dir.

Intel Core Duo-Intel Dual core-AMD gibi işlemci özelliklerini bilmiyorum..Sizce Knight Online üzerinden 8 char açmak için hangi özelliklerin olması lazım ?

RAM - EKRAN KARTI - İSLEMCİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYOR OLACAGIM.TESEKKÜRLER :)

• 850 liraya komple kasa mı yoksa anakart işlemci ram ekran kartı dörtlüsümü ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

850 liraya komple kasa mı yoksa anakart işlemci ram ekran kartı dörtlüsümü ??

KASA OLARAK HOCAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orege -- 7 Haziran 2012; 17:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orege

Merhaba Arkadaşlar

Ben Oyun üzerinden para kazanan bir ögrenciyim.Knight Online'de bir pc de rahatlıkla 8 char acan bir bilgisayar arıyorum.

Ekran kartıyla olsun ramıyle olsun islemcisiyle olsun kasmadan rahatlıkla sorunsuz bir bilgisayar lazım.

Ama araştırdıgım bilgiler yetmedi ve sizlere sunmak istedim.Yardımlarınızı bekliyor olacagım :)

Intel Core Duo-Intel Dual core-AMD gibi işlemci özelliklerini bilmiyorum..Sizce Knight Online üzerinden 8 char açmak için hangi özelliklerin olması lazım ?

Korkarım öyle bir sistem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Olumbakgit

quote:

Orijinalden alıntı: orege

Merhaba Arkadaşlar

Korkarım öyle bir sistem yok

NEDEN Kİ BENİM SİMDİKİ BİLGİSAYAR 3 GB RAM 512 EKRAN KARTI INTEL CORE 2 QUAND kasmadan rahatlıkla oynayabiliyorum.BUNA BENZER BİR 850 TL CİVARINDA BİR BİLGİSAYAR LAZIM

• CPU:
    INTEL i3 2100 3.10 GHz Core 2 Duo Socket 1155 3MB, 32nm, 65W
    119 $ ( 218,37 TL)

ANAKART:
    MSI Z77A-G43, Z77, DDR3, 2x PCIExp, Socket 1155, CrossFireX & SLI, 2667Mhz
    125 $ ( 229,38 TL)

BELLEK - RAM:
    CORSAIR 8 GB (2X 4GB) DDR3 1600 MHZ RAM CL9 VENGEANCE Low Profile (1.5 Volt) CMZ8GX3M2A1600C9
    59 $ ( 108,27 TL)

KASA:
    COOLER MASTER RC-430-KWP500 500W Kasa
    88 $ ( 161,48 TL)

DVD / Blue-ray:
    LG 24X DVD-RW Double Layer Siyah SATA
    22 $ ( 40,37 TL)

TOPLAM :757,86 TL
    KDV (%18) :136,41
    NAKİT / HAVALE (TL) : 894,27 TL

www.novabilgisayar.com

Bu sistemi toplayıp şu anki bilgisayarınızın ekran kartını ve sabit diskini takarsanız knight online için sorun yaratacağını sanmıyorum. İleride ekran kartı takviyesiyle güncel oyunları da oynayabilirsiniz.

• bu sistem gayet iyi ama işlemci core i5 2400 le değişirse daha iyi olur anakartıda ucuz bişi alın oc felan yapmicaksınız zaten gerek yok msi a 140 150 lik h67 bi anakart alın işlemciyi de i5 2400 yapın. ilerdede bi 6850 alırsınız 200 liraya ikinci el felan tamamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.