Şimdi Ara

bilgisayar tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler kendime oyun bilgisayarı almak istiyorum .
    internetten 3 bilgisayarda kararsız kaldım.
    Sizce hangisini almalıyım ?hangisi diğerlerine göre daha iyi?(sistem özellikleri, fiyatına göre uygunluğu açısından)

1.http://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/game-monster-oyun-bilgisayari-P30865189

2.http://www.hepsiburada.com/lenovo-90au000-rtx-intel-core-i5-4460-3-2ghz-8gb-1tb-masaustu-bilgisayar-p-BD601804

3.http://m.n11.com/oyun-canavari-masaustu-bilgisayar-turkiyedeki-en-uygun-i7-model-P29347137

• Hepsi çöp
     bilgisayar tavsiyesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcalpha

Hepsi çöp
     bilgisayar tavsiyesi ?

+1
  • quote:

Hepsi çöp
     bilgisayar tavsiyesi ?

Çöp derken hepsi mi iyi değil birde ne bakimdan böyle bir şey dedin daha açık yazar mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakop -- 4 Aralık 2015; 23:43:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakop kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Evet.

Ne bakımından sistem mı kötü yoksa paraya mi uygun değil daha açık yazar mısın

Sistem kötü.Benim topladığım sistem çok daha iyi performans verecektir.

hazır sistemler genelde göz boyayıcı şeylerdir. işlemci i7 olur ekran kartı dandik olur filan. kendin toplarsan çok daha iyi. tcalpha doğru diyor ama nedense açıklama yapmak istememiş.
    vatanbilgisayar sinerji inventus gibi sitelerden parçaları kendin seçersin onlar montajını yapıp hazır olarak sana gönderirler. önerilen sistem güzel sinerji.gen.tr yi incele derim önerlilen parçalarla
  • Benim pek bilgim yok bilgisayar sistemleri hakkında ama en azından monsterin özellikleri düşünüyordum senin paylaştığın gibi performans alamaz miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: factorexh

hazır sistemler genelde göz boyayıcı şeylerdir. işlemci i7 olur ekran kartı dandik olur filan. kendin toplarsan çok daha iyi. tcalpha doğru diyor ama nedense açıklama yapmak istememiş.
    vatanbilgisayar sinerji inventus gibi sitelerden parçaları kendin seçersin onlar montajını yapıp hazır olarak sana gönderirler. önerilen sistem güzel sinerji.gen.tr yi incele derim önerlilen parçalarla

Kendim toplamak isterim ama maalesef yeterli bilgim yok ayrıca güvenilir bir site bilmiyorum

Alamazsın Kardeşim diretme işte hazır sistem alınmaz o sistemde daha kendisi ne koyduğunu bilmiyor i7 ama hangi i7 2010 yapımı i7 de var

şöyle dolandırcılara inanmayın aklı sıra monsterin adını kullanarak mal satacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: factorexh

Arkadaş açıklamış
    sinerji,vatan,inventus ve nova bilgisayar güvenilirdir oralardan alabilirsin.

• Anladım arkadaşlar teşekkür ederim.

sinerji'den Yaklaşık 2.600 luk bir sistem(oyun bilgisayarı)toplayıp p.m olarak atar mısınız bana bilsem ben kendi toplayacağım ama bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakop -- 5 Aralık 2015; 1:06:45 >
  • quote:

Hepsi çöp
     bilgisayar tavsiyesi ?

bu olmuş fiyatı düşürmek için 380 nitro alabilirsin
  • Ok teşekkürler ben biraz daha araştırma yapıp öyle alacağım.
    İyi ki açmışım konuyu yoksa kazıklancaktik vallahi.
    Son bir şey daha soracağım garanti veriyor mu bu site veriyorsa kaç yıl

parça başına garantilidir herşey. anakart ram işlemci ekran kartı filan. standard 2 yıldır garantisi parçalara bakıp öğrenebilirsin. bi parça bozulduğunda o parçanın servisiyle görüşüyorsun
  • Peki arkadaşın paylaştığı sistem sizce nasıl hocam.
    Kaç sene idare eder sizce ayrıca atıyorum bir Gta5'i assasin creed irahatça oynatacak bir sistemmidir eksik tarafı varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakop -- 5 Aralık 2015; 11:50:54 >
    GTA 5 i 1080p de high ayarlarda rahatlıkla oynatır.

• Peki kaç sene idare eder beni
    Alacaksam tam alayım istiyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakop -- 5 Aralık 2015; 11:58:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.