Şimdi Ara

Bilgisayar parçalarım dengesiz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistemimde bulunan parçaların dengesiz olduğunu düşünüyorum, aşağıda özelliklerini belirttim sizin de yorumlarınızı bekliyorum.
    Sistemde yükseltme yaptığım için ilk aldığımda hazır kasaydı, sonradan eklediğim parçaları kalın olarak yazdım.

Anakart: Asus CM6870(P8H77-M PRO)
    Bellek: A-DATA 2x4GB 1600MHz CL11
    İşlemci: Intel i7-3770 Maks. 3.9GHz
    Ekran Kartı: Asus GTX 750 Ti(Önceki GT630 idi)
    Güç Kaynağı: Corsair VS450(Önceki AcBel 350 idi)
    Sabit Disk: Seagate 7200RPM
    Sabit Disk: Samsung 850 EVO
    Kasa: Zalman Z3 Plus(Önceki Asus'un bu modele göre ürettiği kasaydı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfghzxcvb -- 15 Temmuz 2016; 0:22:41 >

• asdfghzxcvb A kullanıcısına yanıt
    Dengesizlikten kastınız nedir? Her hangi bir sorun varsa, sorunun durumuna göre soruna neden olan parça tespit edilir ve o parçanın bozuk mu yetersiz mi vs... olduğu tespit edilmeye çalışılır. Şu an ki parçaların durumuna konuşulabilecek şey heralde güç kaynağı düşük mü değil mi diye? (Araştırma yapmadan)

Onun haricinde herhangi bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Normal bir sistem.

Kolay gelsin.
  • Sistem gayet güzel.
    İleride psu ve ekran kartını yükseltirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdfghzxcvb A kullanıcısına yanıt
    O işlemciye daha yüksek ekran kartı da rahat gidermiş ama heralde bütçen yoktu.

sistemin dengesiz bir yanı yok ekran kartı bir miktar düşük kalmış o kadar.

Bazilari anlamamiş yazdigimi acayim hazir kasayi guncellerken ekran kartini daha iyisini de alabilirdin anlaminda yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 15 Temmuz 2016; 17:37:24 >
  • Ekran Kartından Pahalı İşlemci Almasaydın Daha İyi Olurmuş Ama Şuanda da Gayet İyi.
    Keşke Ağırlığı Ekran Kartına Verseydin Gtx760 Alıp İşlemciyi İ5 Yapabilirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar okumadan yorum yapıyorsunuz, adam sistemi hazır almış ve iyileştirmek için Ekran kartı, Güç kaynağı ve kasayı değiştirmiş artı olarak bir de SSD almış. Bir dengesizlik var mı diye soruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 15 Temmuz 2016; 17:18:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.