Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No Way Out

Sen önyargıların nedeniyle kendi kendine dert yaratmışsın, hayal kırıklığı olacak birşey yok.

Hepsiburada bile BF nedeniyle super hızlı teslimat ürünlere 15 gün vs. veriyor.
    Birincisi Hepsiburadanın kaç günde kargolama yaptığı beni ilgilendirmediği gibi umrumda da değil. Burada alış-veriş yapılan firma İtopyadır. Beni itopyanın bu konudaki tutumu ilgilendirir. İkincisi önyargım falan yok dünya kadar şikayet ve google yorumu mevcut. Ücüncüsü okyanus aşırı ülkeden 7-8 günde kargo geliyor BF de. Kimse yoğunluk, moğunluk işlerine girmesin. Dördüncüsü üzerine vazife olmaya işlere burnunu sokma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, normal dönemlerde monitörler en geç 3, genel ise ertesi gün kargoya verilmektedir ancak bu kampanyada diğer firmaların aksine yüksek stok adetli ve düşük fiyatlı olarak kampanyaya girdiğimiz için kargo sürecinde bu döneme özel olarak bu şekilde bir esnemeye gidildi ki 10 günlük sürecin de maksimum süreç olduğunu belirtebilirim.

Gardınızı almanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır çünkü dediğiniz gibi bir şey mümkün değildir. Eğer öyle olsaydı şu an mağazadan satışlarımız devam etmezdi. Ürününüzü en hızlı şekilde çıkarmak için çalışıyoruz, kargo sürelerini mümkün olduğunca kısaltmaya çalışıyoruz.
    Teşekkür ederim cevap için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.yasoo

Birincisi Hepsiburadanın kaç günde kargolama yaptığı beni ilgilendirmediği gibi umrumda da değil. Burada alış-veriş yapılan firma İtopyadır. Beni itopyanın bu konudaki tutumu ilgilendirir. İkincisi önyargım falan yok dünya kadar şikayet ve google yorumu mevcut. Ücüncüsü okyanus aşırı ülkeden 7-8 günde kargo geliyor BF de. Kimse yoğunluk, moğunluk işlerine girmesin. Dördüncüsü üzerine vazife olmaya işlere burnunu sokma.

Alıntıları Göster
    itopya'dan yaptığım hiç bir alışveriş normal dönem dahil ertesi gün kargolanmadı

• itopya'dan alınan ryzen 5 1600'ler revizyonlu 12nm olan model mi?
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Genel sürecimiz bu şekildedir şu an için.
  • Kargo belli bir limitten sonra ücretsiz mi?
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    hocam anakartı ne aldınız onu bilmem gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üye olduktan sonra ya da siparişten sonra mail gelmedi. sipariş ile ilgili otomatik mail atmıyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: recon0732

hocam anakartı ne aldınız onu bilmem gerek
    b450m sh2

• kargosu verilen oldu mu?
  • Şu kablo seti indirimini tüm renklere yapsaydınız keşke sadece mavi/siyah yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 22 Kasım 2019; 19:53:47 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Benim kargom verilmiş hocam. Dün 21.51'de almıştım.
    FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!

• quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Genel sürecimiz bu şekildedir şu an için.
    Bu aksam siparis verecegim. Magazadan almak icin de 10 gun diyor. Bu tahmini surec midir? En cabuk almak istersem magazadan mi alayim kargolatiyim mi o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7sheva7

Benim kargom verilmiş hocam. Dün 21.51'de almıştım.
    Ups Cumartesi dağıtım yapıyor mu?
    Hiç bilmiyorum valla onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7sheva7 kullanıcısına yanıt
    tm hocam
    kargo ücreti de verdiniz mi, itopyanın prosedürünü bilmiyorum da
  • Arkadaşlar mouse bakıyorumda aşağıdaki mouse iyi midir bilginiz var mı acaba, fiyatta iyi gibi duruyorda.

https://www.itopya.com/razer-deathadder-elitekabloluergonomic-mekanik-16000-dpi-gaming-mouse/
    Evet, kargo ücreti var. Monitör aldım ben, 14,99 kargo da ödedim.

tamam hocam, çok sağolun
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.