Şimdi Ara

bilgisayar oyun secer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hardiskim bozumustu bilgisayarciya goturduk yeni harddisk takip windows kurup verdi adam

bende driverlari(guncel) yukledim iyi bilgisayar aciliyo hersey normal ama fifa manager 06 actigimda oyun bir sure calisiyor daha sonra saveimi acip oyuncu ozelliklerine girdigim zaman bilgisayar res atiyor ve acilirken insert system disk and press enter diyor basiyorum yine aynisi, sonra kapayip acinca duzeliyor ayni sorun warcrafti internetten oynayincada oluyo ama sadece internetten(single playerde sorun olmuyo) allah allah

bunun yaninda red alert 2 takilmiyor

NEDEN OLABİLİRKİ BU

sistem:
    asus A7V600-X ANAKART
    ATİRADEON 9600 EKRAN KARTİ
    SAMSUNG 250GB HDD 8MB CACHE
    1GB+512 MB 400MHZ RAM

• red alert 2 de takılmaması normal çünkü 1990 model oyun.

Makinanda gereksiz progam varsa sil virüs taraması yap veya en baştan format at diycem zor olmazsa.

Aynı sorun bende vardı most wanted da ama şimdi düzgün çalısıyor format attıktan sonra

Birde bilg genelde ekran yukler sadece oteki driverlar yuklu mu bi bak anakart cd tak ordan intel programını kur veya via4.1 hangisi varsa.
  • ama warcraft i 2 saat oynuyorum yine bise olmuyo internetten oynayinca kendi kendine kapaniyo onda res de atmiyo

unuttum islemci amd 3000+

format aticam galiba ama nedeni nedenki cok merak ettim :(

ekran kartindan supheleniyorum
  • windows kullanıcı isminde ı ç ş ü ö gibi türkçe karakter kullanılmışmı? bizim eski teknik eleman hep "müşteri" diye yapıyordu kullanıcı isimleri ve bundan dolayı oyunlarda hata verirdi bilgisayarlar :)
  • oyun hic calismiyor diye bise yoksa kendi kendine gidip geliyo en son bilgisayarciya goturiym diycemde ben goztepedeyim adam okmeydani

fikirleriniz icin sagolunda baska fikri olan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.