Şimdi Ara

Bilgisayar Masası Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
16.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aklımda ikea linnmon serisi almak var.
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/89215672/linnmonadils-calisma-masasi.aspx

Ama çok fazla oynar gibi geldi bana. Bilgisayar için kullanacağım şimdiki klavye mouse yeri raylı olduğu için klavye ancak sığıyor.

Bu arada çekmecesini de ileride alacağım öyle sallanmaz %90 ama şuan çekmeceli olanı alamam :)

Önerir misiniz kullanan var mıdır bu masayı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba yakın zamanda fırsat bulabilirsem kendime masa yapacağım ve yaptıracağım
    kafanızda bir bütçe varsa benim yaptırmak istediğim kendimce hoşuma giden masanın bilgilerini paylaşayım.
  • Çok iyi olur hocam paylaşmanız. Ama ikea linnmon gibi bir masa 400e yapıyorlar burada

• Merhaba tekrardan, biraz geç dönüş yaptım yoğunluk sebebiyle
    Ben fırsat bulsam kendime yaptıracağım bir masa planladım
    Masif ağaçtan yaptırmak istiyorum bana çok hoş geliyor
    En 140 veya 120cm olarak düşünüyorum
    Yükseklik oturduğum sandalye göre 75cm olacak
    Derinlik 24 inç monitör kullandığım için 80cm ideal olur diye düşünüyorum
    İnternette benzer modelleri buldum aşağı yukarı 300-400 arası bir maliyet tutacak ama hazır satılan masalardan kat ve kat sağlam olacak üstelik bana göre görüntüsü daha hoş olacak aşağıda örnek fotoğraf olarak bunu göstereceğim alternatifler ve değişiklikler düşünülebilir

Bilgisayar Masası Önerileri

• 300 400 liraya zor masif işi hocam ya. Ben mi yanlış biliyorum. Marangoz sunta için 500 ıstiyor zaten

• Benim dediğim ölçülerde kesilmiş yağı ve koruması yapılmış masif plaka 258 lira hocam klizmanda satılıyor telefondan görüştüm
    Kalınlık 3cm

• O zaman bu mobilyacı marangoz müsvetteleri şişirilmiş fiyat alıyor ki sitelerde bu masalar 1000 2000tl

• Artık bilemem fiyatları da bulduğunuz yerde marangozlara sorun bir fiyat ne diyecekler
    Ayrıca plakalara 300 verseniz profil Demir monte kaynak vs bunlar içinde 100 lira tutar

• Aynen sorayım bakalım. Burada 4 bacaklı sade masa için dünya para istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: decayed

Benim dediğim ölçülerde kesilmiş yağı ve koruması yapılmış masif plaka 258 lira hocam klizmanda satılıyor telefondan görüştüm
    Kalınlık 3cm

hocam şu dediğiniz yerin istanbulda şubesi varmı?

benimde öyle bir plakaya ihtiyacım var, masa derdim var malesef. 80 cm derinlik 160-170cm uzun olsa yeterli bana. Bulamadım doru düzgün bişey, ikeada var 200-500 lira arası mutfak tezgahları, onlarda daracık 60 cm derinliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EE2F77B97 -- 22 Mart 2018; 22:52:19 >
  • Kahramanmaraş'ta yaşıyorum bildiğim kadarıyla bu şekilde satan yer büyük olarak nitelendirebileceğim Osmaniye ve İzmir'de var bir bakar sabah link paylaşırım

• hocam bende 150x75'i var bu masanın üzerinde 2 monitör 1 bas 2 speaker duruyor ama genede epey sallanıyor ama 2 tane L alıp duvara sabitlersen bir sorun kalmıyor
  • sahbeewah kullanıcısına yanıt
    Çekmeceli versiyonu alsam da sallanır mı acaba bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Çekmeceli versiyonu alsam da sallanır mı acaba bu kadar

hocam gidip görmenizde fayda var bide masanın suntası kağıt gibi
  • sahbeewah kullanıcısına yanıt
    Zaten bu ürün kağıt dolgu hocam zira benim için problem değil bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Zaten bu ürün kağıt dolgu hocam zira benim için problem değil bu durum
    İkeadaki gösterdiğin ürünü kesinlikle alma alacaksanda orta kısmada bacak al mutlaka. Aynı ürünü kullandım tek monitör koymama rağmen masa acayip yamuldu.
  • Hadi ya resim atabilir misiniz hocam

• Gelişmelerden haber bekliyorum üstad
  • O fiyata tek parça masif çok zor bahsettiğiniz işletme bura ise fiyatlar da aşağı yukarı bellihttp://www.kilizman.com/index.php
  • Telefonla görüştüğümde bana verdikleri fiyat 258 liraydı.
    Sonuçta işçilik yapmayacaklar sadece plakayı gönderecekler geri kalan işçiliği de ben yapmış olacağım ama halen odamın tadilatını yapamadım masa için uğraşayım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.