Şimdi Ara

Bilgisayar Masamı Modlamak İstiyorum Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bilgisayar Masamı Modlamak İstiyorum Yardım

masam tam olarak bu. masamı modlamak istiyorum her öneriye açığım kafamda hiçbişey yok.

• Resimler gözükmüyor türkiyenin en aktif ve altyapısı en dandik forumunu kullandığımız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

Resimler gözükmüyor türkiyenin en aktif ve altyapısı en dandik forumunu kullandığımız için.

• Masa modlamak nasıl olacakki. Ne yapabilirsin masaya? En fazla altına led döşersin
  • Bence masanın üstünü carbon fiberle kapla onun üstünede cam kestir efsane oluyor forumda bir yerde görmüştüm caron fiberi reklamcılarda bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum üztteki arkadaşın dediği gibi yapabilirsin ama cama gerek yok bence.Elinde tek dolap ya da kitaplık tarzı şeyler varsa onlarıda uygun şekilde kaplayıp masanın iki yanına koyabilirsin.Bunların yanında masının hizasında bir duvar rafı ve altına şerit led çekmek iyi olur.Elinde matkap vs benzer şeyler varsa başka fikirlerde üretmeye çalışırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRedLeon

Bence masanın üstünü carbon fiberle kapla onun üstünede cam kestir efsane oluyor forumda bir yerde görmüştüm caron fiberi reklamcılarda bulabilirsin

bir resim falan varsa atabilirmisin. kulağa hoş geliyor bi görmek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Chase

Dostum üztteki arkadaşın dediği gibi yapabilirsin ama cama gerek yok bence.Elinde tek dolap ya da kitaplık tarzı şeyler varsa onlarıda uygun şekilde kaplayıp masanın iki yanına koyabilirsin.Bunların yanında masının hizasında bir duvar rafı ve altına şerit led çekmek iyi olur.Elinde matkap vs benzer şeyler varsa başka fikirlerde üretmeye çalışırım.

Her türlü edavat hırdavat var hocam babam sağolsun şimdi ben birde şöyle düşündüm bu masadan alıp L şekli dönmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.